хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

...Спогади про море... у перший день зими

Сріблясте, блискуче і сліпуче, грайливе і живе, немов неспокійна ртуть - море... У гарячих променях сонця, що хилиться до заходу... Плюскоче і збурюється легенькими хвильками на сонячній доріжці... А ближче до берега - підіймає легким прибоєм хвилі і крадеться мільйонами білих рухливих пальчиків по мокрому піску... Лащиться. Перебирає дрібні камінці і мушлі, проситься і припадає до ніг... І, у німому очікуванні, з легким шелестом відринає назад, клубочиться вирвами, і знову у вічній надії біжить назустріч... А на обрії, на сході - стоять-пливуть велетенськими стовпами рожеві кораблі хмар, торкаючись височенними мачтами безмежжя, ватерлінією занурившись у горизонт...
Хочеться із ним говорити. З морем. І здається на якусь мить, що воно мене - розуміє. Чує мої думки, читає відчуття - і глибоко входить у саме нутро душі... Величне! Грізне. Ніжне і ласкаве... Безмежний розлив солоно-гіркуватої води, занурившись у яку, відчуваєш, як тисячі дрібних сріблястих голочок упиваються у тіло, перебігають по ньому, поколюють іскорками життя і сліпучої холодної сили. І  я - щоразу - дивуюся і щасливію від цього!
5

Коментарі

12.12.09, 13:48

    22.12.09, 17:21

    хороше

      Гість: ННП

      33.12.09, 14:11

      Величне! Грізне. Ніжне і ласкаве- таки так +

        46.12.09, 22:18

        А мені ще не довелось це все пережити ....
        Сподіваюся, скоро виправлю Головне ж-сильне бажання

          512.12.09, 21:19Відповідь на 1 від N 47-ий

            612.12.09, 21:20Відповідь на 2 від AMA-XXX

            так, хороше... і навіть від спогадів...

              712.12.09, 21:21Відповідь на 3 від Гість: ННП

              воно немов зачаровує... залишається у пам'яті.... це чудово

                812.12.09, 21:24Відповідь на 4 від Tsikava

                Щиро вірю, що бажання завжди справджуються! якщо вони - сильні Ви не розчаруєтеся

                  913.12.09, 16:08Відповідь на 8 від Гал@ктика

                  Щиро вірю, що бажання завжди справджуються! якщо вони - сильні Ви не розчаруєтесяЩиро дякую

                    1026.12.09, 00:36

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна