хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Час проти нас.

Ще один майже цілий день, виграний у лотереї життя. Цінуйте час, хапайте за лапу, за хвіст, за що зможете його вхопити, тримайте міцно і не відпускайте його, він слизький, може вислизнути з ваших обіймів. Кидайте читати цю маячню. Нічого не пишіть. Якщо ж дочитали до цього місця, кінець. Ви його вже не наздоженете.

Огляність довкола, на Вас набігають хливі за хвилями. Ловіть кожну. Нехай лише дев'ята призначена для Вас. Але якщо стоятимете на місці, це наближатиме вас до останньої. Вона цілком Ваша, але на ній Ви будете плисти лише вперед ногами.

Ви ще тут? Тоді Вам ніколи не стати великим. Вітаю серед невдах, які будуть залишати коментарі в замітці невдахи.

7

Коментарі

Гість: TigressOnly

115.06.08, 16:52

    215.06.08, 16:54Відповідь на 1 від Гість: TigressOnly

    смайлики теж рахуються

      Гість: TigressOnly

      315.06.08, 16:54Відповідь на 2 від Володюсик

      я в курсе ну и что?

        415.06.08, 17:01Відповідь на 3 від Гість: TigressOnly

        почати робити щось корисніше, а не читати бред з пальцем в роті.
        мені можна. я і так не вдома. не на роботі, байдикувати - саме час

          Гість: ЛЕТЯЩАЯ

          515.06.08, 17:09

            615.06.08, 17:26

            всьому є свій час!
            До речі, про корисне.. памятаєш куди устелена дорога хорошими намірами?
            Я не маю на увазі, що геть нічого не потрібно робити, але ж істерично проявляти діяльність теж не варто..
            Зараз такий час, що більшість із нас перебувають в русі (не скажу, що в зростанні) навіть зараз.

              715.06.08, 17:56

              Добавить жаль что у вас не льнет дождь.

                Гість: sonichka

                815.06.08, 19:31

                A chas vtikaje, a chas vtikaje, a chas vtikaje, aaa...pisen'ka taka je, gurt "Vhid u zminnomu vzutti" zdajet'sia.

                  915.06.08, 19:53Відповідь на 7 від Эсэс

                  дощ теж забирає наш час

                    Гість: sonichka

                    1015.06.08, 20:43Відповідь на 9 від Володюсик

                    дощ теж забирає наш часA chomu zabyraje nash chas, hto skazav, shcho chas nam nalezhyt', shcho vin nash, mozhe ce prosto chergova iliuzija? Taka ot slovesna mysholovka...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна