хочу сюда!

Лена

40 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 38-45 лет

Літня гроза - романтика, бля...

Питання до закінчених романтиків:" А коли ви гуляли під проливним дощем та отримували від цього задоволення?"

А я сьогодні і гуляв, і отримував задоволенняlol

Вечоріє...

Йду я з роботи, мугикаю  собі під ніс веселеньку пісеньку ( а-ля "Midwintertears"  норвежської doom-black команди "Tristania") та думаю про варенники, які чекають мене вдома. На небі раз-по-раз гупає  блискавка, неначе якась аццька машина,  то з однієї то з іншої сторони, дає прикурити...

...Аж тут секунд за пять, почалась така злива, що світу білого не стало видно. Звичайно, перші почуття паніка: " А-а, бля куди сховатися..." Але перш ніж встиг кудись забігти ( секунд за 5 ) весь змок до нитки, і...

... тут, як щасливий промінець світла промайнула в голові забитій сесіями, роботою, щоденними проблемами мисля: "А похуй зливу, похуй блискавку, побоку думки про те,що в кишені мобільний та гаманець... це ж просто кайф - побродити під дощем,похлюпатися в калюжах"( коли останій раз я бачив таку кількість калюж та міг спокійно пригнути в найбільшу з них!!!) smeh

І наступна думка яка змела на хрен всі сумніви, своєю ультимативністю та приреченістю:" Коли я останій раз гуляв під такою зливою? А-а-а... минулого року... а-а-а...життя проходить... " ( плюх в найбільшу калюжу)lol

P.S. Дівчатка, ви такі гарні коли мокрі біжете під дощем та вищите від задоволення, а з-під мокрих блуз та брючок проступають всі дівочі принади... lol

19

Комментарии

112.06.08, 21:13

Насчёт "принад" - эт ты чётко подметил!

Гость: rа_іn

212.06.08, 21:18

на віласопєді минулого літа під дощем їздив - так класно

Гость: Grey Sand

312.06.08, 21:20

Дядка, я 2 недели назад, точно так же бродил под дождем с Девушкой (Жена в Вирте), как же это здорово целоваться под дождем!!!!

412.06.08, 21:26Ответ на 3 от Гость: Grey Sand

Ги-ги, так цілуватися під дощем це просто кайф - колись давним-давно, в шкільні роки коли море було синім, а я ще не був таким циніком , я так навіть познаймовся з дівчинкою - сховався під її зонтиком . Так і простояли з годину, цілуючись та лащачись один до одного

Гость: Ангелочичек

512.06.08, 21:27

знал бы ты состав этого дождя

612.06.08, 21:32Ответ на 5 от Гость: Ангелочичек

знал бы ты состав этого дождян2о и много гадости

712.06.08, 21:33Ответ на 5 от Гость: Ангелочичек

Ги-ги, " вовків боятися в ліс не ходити", а знала б ти чим дихає середньостатичний жительякогось мегеполісу, а що їсть, а що пє...
              Всі ми колись здохнемо, але ... перед тим треба пожити! ( с-а-а-ам придумав )

812.06.08, 21:35Ответ на 7 от Баndera

да какое мне до среднестатистических, своя рубашка ближе к телу , а вот волосы молодой терять не хочется, хотя старой тоже не хочется

912.06.08, 21:35Ответ на 6 от Гость: Grey Sand

во-во много много

1012.06.08, 21:40Ответ на 9 от Гость: Ангелочичек

во-во много многоНо не смотря на это люблю я дождь, он как благословление в делах

Страницы:
                      1
                      2
                      4
                      предыдущая
                      следующая