Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Ненавиджу я жіночу солідарність.

Задача 1.

Компанія складається з мене і двох моїх подружок (можуть бути не знайомі між собою). Завдання пройти з пункту А в пункт В оптимальним шляхом. Висуваються мною і однією подружкою два альтернативні маршрути.  Схема запропонованих варіантів на рисунку.

Розв'язок. Я залишаюся в  popa , тому що жіноча солідарність переважає всі інші раціональні доведення.


72%, 13 голосів

28%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
4

Коментарі

130.01.08, 19:57

    Гість: TigressOnly

    230.01.08, 19:58

    есть также мужская солидарность, с которой я не раз встречалась в жизни...должна сказать, что пусть мы и находим начемодаечерезкитайские способы решения проблем, но не покрываем друг друга в изменах и не оправдываем. мы просто умалчиваем об этом.
    ПыСы. Я не хочу никого оскорблять. Просто высказалась на эту тему.

      330.01.08, 20:03

      так... звісно ж...
      Можна було і навпрожки - городами... Тобі в кросівках воно може й нічого, а як нам на підборах і в мініспідницях через паркани лізти було?
      Але ж вам чоловікам того ніколи не зрозуміти, у вас на це завжди одна відповідь - носіть зручний одяг...

        430.01.08, 20:03Відповідь на 2 від Гість: TigressOnly

        но не покрываем друг друга в изменах и не оправдываем. мы просто умалчиваем об этом.
        Тут я категорично проти, ще й як шукаєте випраданню подружці, яка пішла на ліво. А зверху безобідний приклад солідарності. Йому ще далеко до тих страждань, які така поведінка може завдати в особистому житті. Можна підірвати довіру коханої людини через туж саму солідарніть. Тут правда про неї можна говорити без статевої ознаки, але суть таж сама.

          530.01.08, 20:06Відповідь на 3 від МедузаГоргона

          так... звісно ж...
          Можна було і навпрожки - городами... Тобі в кросівках воно може й нічого, а як нам на підборах і в мініспідницях через паркани лізти було?
          Але ж вам чоловікам того ніколи не зрозуміти, у вас на це завжди одна відповідь - носіть зручний одяг...
          Дуже поверхневий погляд на суть проблеми. А якщо питання стоїть чи повірити подружці, чи коханому.

            Гість: TigressOnly

            630.01.08, 20:06

            мы также как и мужчины, можем оправдать подругу. или не так?
            да и оправдание если более менее правдивое, то любимый/любимая поверит , простит и успокоится. (но это я не об изменах, а так, о мелких шалостях)

              730.01.08, 20:08Відповідь на 5 від Володюсик

              взагалі то це був жарт...
              а щодо того кому вірити то в мене це вирішується без будь-якої солідарності... вірю тому. хто на мою думку, правий (хочи би це й зовсім стороння людина, стать якої важко визначити), а якщо визначити хто правий немоджливо - приймаю рішення на свій розсуд.

                830.01.08, 20:11Відповідь на 6 від Гість: TigressOnly

                мы также как и мужчины, можем оправдать подругу. или не так?
                да и оправдание если более менее правдивое, то любимый/любимая поверит , простит и успокоится. (но это я не об изменах, а так, о мелких шалостях)
                Шалость до шалості, а там і до зради недалеко. А потім чоловік дізнається, може і вибачити, але коли спитається в подруги чи вона про це знала: Відповідь буде продиктована тією ж жіночою солідарністю.

                  Гість: TigressOnly

                  930.01.08, 20:12Відповідь на 8 від Володюсик

                  аналогично я могу отозваться и о мужчинах.

                    1030.01.08, 20:14Відповідь на 7 від МедузаГоргона

                    Тут в прийнятті рішення часто проявляється несвідома жіноча солідарність - теж вартий уваги феномен.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна