хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Сепаратисти

Теж для мене було новиною, що виявляється значення "Піонер" це "Перший", і як підводний човен, на пам'ять сплило, виявляється  був першим сепаратистом ще до початку Майдану я випалив: Дніпропетровська обл. це друга Одеса. Одесити були здивовані, вже є друга Одеса?shock   Прикроunsmile

Але війна тоді не сталось бо в наших душах, є Божий мирspasibo



Map
1

Коментарі

Гість: О-leg-O

119.12.14, 18:45

тобі хтось на крило насрав.

    219.12.14, 18:48

    Підвели друзі... я чекав друга з Польщі, якщо він скаже видалити замітку про Польщу я видалю за порадою друга але він запізнився.

    Не мислячі патріоти, повісили мені серьгу

      319.12.14, 19:20

      если очень хочешь - обзови меня нецензурно, а я на тебя стукну. в понедельник получишь квадратик.

        419.12.14, 19:27

        Ось дзвінок другу http://otvet.i.ua/user/1635042/16013/#comments&r=3&bs=rating&bp=2&c=comments

        там я давав посилання на тему яка була видалена до появи друга який зник днів на п'ять.

        Колись я пропонував щоб портал зумів імітувати Європу в Україні, а тобто тут потрібні судді, адвокати і всі тонкощі у віртуальному плані.

        Людина має право оскаржити і шукати захисту, і відстояти свою позицію як у Європі а можливо і викупити друзями.

        Також я писав раніше, що колись якимсь способом образив американку, і мене добряче запороли адміни але на сторінці була вивіска "коли ви думаєте, що Вас оскаржили несправедливо то маєте право звернутись до адмін." Це Американська справедливість

          519.12.14, 19:45

          Заглядуємо, подорожі по Чикаго, і дуже об'єктивно проскакує інформація по урокам BBN які теж з США

          Та читати мораль не цікаво, треба свої приклади або хочаб оцінки

            619.12.14, 20:12Відповідь на 3 від Al KazlOFF

            если очень хочешь - обзови меня нецензурно, а я на тебя стукну. в понедельник получишь квадратик.Так ты еще и гордишся,тем шо ты ты пивэнь , кочет и ну и пентух

              Гість: vismut58

              719.12.14, 20:13

              А где предлог НА потерялся ? Почемк так побл**дски? Крилах ................а не На крилах ..................

                819.12.14, 20:14

                если очень хочешь - обзови меня нецензурно, а я на тебя стукну. в понедельник получишь квадратик.а ты как стучать будешь, азартно или со слезами на глазах?открыто. но тебе сей сервис недоступен.

                  919.12.14, 20:14Відповідь на 7 від Гість: vismut58

                  По-перше не влазить текст повністю

                  По-друге у ніка своє мало зрозуміле значення.

                    1019.12.14, 20:18Відповідь на 8 від Al KazlOFF

                    если очень хочешь - обзови меня нецензурно, а я на тебя стукну. в понедельник получишь квадратик.а ты как стучать будешь, азартно или со слезами на глазах?открыто. но тебе сей сервис недоступен.Ніяких матюків, під новиною про Польщу я вписав свій перший(цікавий коментар), а за зміст того коментарю можна постояти й зараз. Але замітка вийшла ну дуже колкою, і знову про любов.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна