Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Думати добре, а добре думати ще краще

smile Вступили в пік похолодання осені  України. Я почав вже декілька днів прогрівати газом, запал був нормальний, а наступні дні вогонь послабився ну ще не погано. Вмикаю на кілька годин і повністю тушу.

Ми не тільки за 18 років не заборгували жодної копійки, а в цьому місяці на рахунку газової кампанії є переплата на 150 грв до того ж жар на вітер не випускаємо.

Між тим прочитав новини:


Министр энергетики России Александр Новак заявил, что РФ может возобновить поставки газа в Украину в октябре после погашения задолженности в размере $2 млрд.


«Это зависит от окончательных договоренностей. Наши коллеги говорят, что это октябрь», — сказал он на пресс-конференции по итогам трехсторонней встречи по газу в Берлине.




Подробнее: http://www.capital.ua/ru/news/30455-rossiya-dopuskaet-vozobnovlenie-postavok-gaza-v-ukrainu-v-oktyabre#ixzz3ERRlUYyp


Украина пообещала выплатить российскому газовому монополисту «Газпрому» $2 млрд до конца октября, сообщил заместитель председателя Еврокомиссии Гюнтер Эттингер. Подробнее: http://www.capital.ua/ru/news/30452-ettinger-ukraina-poobeschala-vyplatit-gazpromu-2-mlrd-do-kontsa-oktyabrya#ixzz3ERS4eCLb



Map
1

Коментарі

Гість: Едина країна

126.09.14, 20:15

Давайте вступим в Таможенный Союз взамен серьёзной скидки на газ, нефть и существенной квоты экспорта в Россию украинских товаров. Выгодно же!

    226.09.14, 20:22Відповідь на 1 від Гість: Едина країна

    і головне по американськи бо вони нинче прагматики.

    Ну я Вас тут не вчу кохати за розрахунками.

    Тут приклад, що в Україні є нічим не боржники.

    Та справа в тому, що у Європу перелазять через забор, через блядь, через мать.

    А перемагати з честю не вміємо.

      326.09.14, 20:23

      Насколько я помню,на выборах за Януковича голосовали как за пророссийского кандидата. Но что-то не увидели. чтобы снизилась напряженность в отношениях с Россией. Россия уже тогда вела себя как гопник в подворотне. А сейчас начинаются те же мансы в отношении Казахстана. Что у путина на уме, у жирика на языке.

        Гість: Vivyenn dura

        426.09.14, 20:27Відповідь на 3 від olginsad

        Насколько я помню,на выборах за Януковича голосовали как за пророссийского кандидата. Но что-то не увидели. чтобы снизилась напряженность в отношениях с Россией. Россия уже тогда вела себя как гопник в подворотне. А сейчас начинаются те же мансы в отношении Казахстана. Что у путина на уме, у жирика на языке.

          526.09.14, 20:32

          какие нахрен долги!!!! о каких долгах речь - если раша агрессор! контрибуцию с них требовать , а не долги отдавать!

            626.09.14, 20:39Відповідь на 3 від olginsad

            З недавнього діалогу від гостя Росії на нашому порталі, вона мені сказала, що Казахстан і т. д. це суверенні країни.

            Про Янукович проросійський, такого не говорив навіть Ющенко на той момент, а просто сказав, що нам буде соромно за вибір.

            Між тим сам Янукович заявив себе українським президентом.

            Просто багато політиків розбили свої лоби об реалії в Україні аж поки не вступив Клічко і тоді почлось...

            Методів вирішення реалій не один.

              726.09.14, 20:42Відповідь на 5 від Emers

              Це про борги за часів договору Тимошенко.

              До війни ми готувались давно, і як люди зрізали лічильники не секрет та як людям зрізали газ за борги.

              Я богатий нижче середнього, а підмітив, що за 18 років боргів не було.

                826.09.14, 20:59Відповідь на 6 від Крилами віри

                З недавнього діалогу від гостя Росії на нашому порталі, вона мені сказала, що Казахстан і т. д. це суверенні країни.

                Про Янукович проросійський, такого не говорив навіть Ющенко на той момент, а просто сказав, що нам буде соромно за вибір.

                Між тим сам Янукович заявив себе українським президентом.
                У нас в городе именно Янукович как-бы представлял интересы России, а Ющенко - интересы запада. Как же бабушки были разочарованы подорожанием газа при Янеке! Он оказался ни рыба ни мясо. А за выбор (не мой!) всей стране стыдно.
                Просто багато політиків розбили свої лоби об реалії в Україні аж поки не вступив Клічко і тоді почлось...

                Методів вирішення реалій не один.

                  926.09.14, 21:07Відповідь на 6 від Крилами віри

                  В нашем городе именно Янек ассоциировался с Россией, а Ющенко - с западом. Как же были разочарованы бабушки, когда газ подорожал! Янек оказался ни рыба ни мясо. И да, нам, всей стране стыдно за этот выбор.
                  И если меня называют гостем России, то я русскоязычная украинка, и не меньше люблю свою страну чем те, кто пишет и говорит по украински.

                    1026.09.14, 21:15Відповідь на 8 від olginsad

                    То поважайте хоч сьогоднішній вибір

                    Ми спостерігали попередні замітки, що Америка грає гру з Азією, і себе ставить над усе, а брат Обами африканець, що планує стати президентом.

                    Обидва брати сповідують Іслам.

                    Америка не сповідує Іслам але потерпіла свого часу напад зі сторони арабів, і схоже вони провернули реверанш.

                    Тому війна в Україні іменується як арамбська весна.

                    Вам це навіть в голові не вміщається.

                    Ні Америка ні Україна сьогодні не діє методом християнства, а натомість християнам мусульмани пляють голови наживо.

                    Тому не дивуйтесь коли в Україні проявляються звірячі вихідки.

                    І за які гріхи нам це?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна