хочу сюда!
 

Оксана

47 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 45-55 лет

Святопокровська церква у селі ПархомівкаСвятопокровська церква — комплекс сакральних і господарських споруд доби сецесії в селі Пархомівка, Володарського району Київської області.

Сучасне село Пархомівка розташоване на 105 кілометрів на південь від Києва

Колись належало князям Вишневецьким. Наприкінці 18 століття — Михайлу Чайковському. Ще до 1771 року тут була церква Покрови, яка завалилася від старості. На її місці 1820 року власник Пархомовки і збудував нову. В кінці 19 століття землі перейшли до російського промисловця Голубєва Віктора Федоровича. Голубєв збагатився на будівництві залізниць та створенні металургійних та машинобудівних заводів. В його активі — будівництво Московсько-Курської, Орловсько-Витебської, Балтійської, Уральскої залізниць, заводів в Брянську (разом із промисловцем Петром Губоніним) та в сучасному Дніпропетровську (Дніпропетровський металургійний завод).

Голубєв помер в Римі в лютому 1903 року і по заповіту був перевезений до Пархомівки, де і похований. Він же заповідав вибудувати в селі нову церкву. Останню волю батька реалізували нащадки — сини Віктор Вікторович та Лев Вікторович. Проект створив архітектор В. А. Покровский, орієнтуючись на зразки храмової архітектури Великого Новгорода. Але храм будували із сучасних матеріалів і з використаням рис російської сецесії

Джерело
2

Комментарии

111.08.14, 20:08

Оригінальна краса

    211.08.14, 20:27Ответ на 1 от М_Ірина

    Ось теж дуже цікавий сучасний розпис Анатолія Криволапа http://blog.i.ua/community/5885/1462594/