хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Очима Ти сказав мені...

Очима ти сказав мені: люблю. Душа складала свій тяжкий екзамен. Мов тихий дзвін гірського кришталю, несказане лишилось несказанним. Життя ішло, минуло той перон. гукала тиша рупором вокзальним. Багато слів написано пером. Несказане лишилось несказанним. Світали ночі, вечоріли дні. Не раз хитнула доля терезами. Слова як сонце сходили в мені. Несказане лишилось несказанним.

    heart 

У світі злому і холодному, де щастя зіткане з прощань, чи ми пробачим одне одному цю несподівану печаль? Чи будем вік себе картати? Але за віщо, Боже мій! За те, що серце калатати посміло в ніжності німій?! За ті передані привіти? За тихий погляд, що п’янить? Нехай це сонечко посвітить. Нехай ця туга продзвенить.  heart 

Душа пройшла всі стадії печалі –  Тепер уже сміятися пора.

  heart 

8

Коментарі

118.03.10, 22:36

Дуже гарне оформлення... І вірші.



    218.03.10, 22:48Відповідь на 1 від N 47-ий

    "Ще на початку 80-х років мені до рук потрапила її велика книжка, як зараз пам’ятаю, — в синій обкладинці, — книжка з її лірикою. І коли я навмання її відкрила, натрапила на вірш «Осінній день». Прочитавши його, збагнула, що це — зовсім не вірш, а пісня. То й була перша пісня, яку я написала в своєму житті. Точніше, не я її написала, а мені просто вдалося підслухати ту музику, яку заклала Ліна Василівна в тій своїй поезії."
    Ольга Богомолець

      318.03.10, 22:50Відповідь на 2 від ANne*

      А мені подібних книг майже не довелося читати.

        Гість: yurko21

        419.03.10, 03:19

          519.03.10, 09:24

          Душа пройшла всі стадії печалі –
          Тепер уже сміятися пора.

            620.03.10, 11:04Відповідь на 3 від N 47-ий

            А мені подібних книг майже не довелося читати.
            Не дивуюся , тому що за часів незалежності твори Ліни Костенко майже не видавалися.
            А видання 80-х років стали рідкістю. Хоча сьогоднішні видавці вважають за честь видавати її праці. Вона , як і всі інтелігентні люди , не любить і ніколи не любила штучно виставляти себе напоказ, за виключенням , коли відчуває в цьому внутрішню потребу.
            Цікаво , що коли Ющенко хотів вручити їй орден Героя України , відмовилася, відчувши, що її хочуть купити. Це дуже цікава неординарна людина , геніальна поетеса і не тільки.

              720.03.10, 11:07Відповідь на 4 від Гість: yurko21

              Приємно , що завітали.

                820.03.10, 11:08Відповідь на 5 від zmi_j

                Не сумуйте , весна прийшла....

                  924.03.10, 19:16

                  Гарна пісня, чудовий вірш.

                    1024.03.10, 22:51

                    Одна з перших у світі, що фактично давно заслужила Нобелівську премію.
                    Але як завжди знайдуть якесь ..., і ахатимуть всі папуги.
                    Дякую за вашу працю.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна