хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Всеукраїнський письменницький марафон "Рідною мовою"

Дорогі   побратими і посестри!

Справа  термінова і дуже важлива.   21 лютого,  наступного понеділка,  як відомо, День рідної мови.   Ви самі  прекрасно бачите, що коїться з державною мовою в нашій нещасній країні.   У ситуації  крайньої наруги над святими для кожного з нас речами ми не можемо мовчати.  Тому ми  влаштовуємо у Львові всеукраїнський письменницький марафон "Рідною мовою".  21 лютого з 15 до 21 години  у  великій сесійній залі львівської Ратуші - цілком  пристосованій для такої акції - відбудуться читання із прямою радіотрансляцією  на площу Ринок.     Дуже  просимо всіх, хто може приїхати, приїдьте !  В нас нема  спонсорів.   До цього не причетна (дякувати Богу)  жодна партія.  Приїхати до  Львова - акт вашої доброї волі.Але це надзвичайно важлива річ. Кожен з вас  матиме виступ, ваш голос почують не лише львів'яни.  Хто зможе  прибути, а не матиме можливості того ж вечора від'їхати   і  потребуватиме  ночівлі, пишіть, ми щось придумаємо і переночуємо. А також зголошуйтеся, кого треба зустріти, і оскільки зима і холод - то ми знайдемо  місце, де напоїмо вас гарячим чаєм.  Ми вже відзавтра даємо анонс у "Високий Замок", робимо розсилку, підключаємо  всі можливі ЗМІ. Маєте можливості залучити  видання,   блогерів, телевізійників - будь ласка,   залучайте. Я написала  тим людям, чиї адреси мені доступні.   Але акція відкрита. Передайте інформацію іншим. Що більше  нас буде, то сильнішим буде наш голос.

телефон для контакту   067 760 10 82

30

Коментарі

Гість: Vampizdets

117.02.11, 15:37

    217.02.11, 15:54

    Ясен то перец, что языком молоть , гораздо лучше чем работать

      317.02.11, 16:04

      Розіслала друзям...

        417.02.11, 16:52Відповідь на 3 від no-sense

        дякую

          517.02.11, 17:01Відповідь на 2 від fasat

          то іди і працюй а не язиком ляпаєш

            617.02.11, 17:15Відповідь на 2 від fasat

            Ясен то перец, что языком молоть , гораздо лучше чем работать Особливо ,языком на языке.

              717.02.11, 17:54

              дубру справу робите!
              надсилаю друзям.

                анонім

                817.02.11, 18:57

                Справа важлива....
                Але допомоги не отримаєте....взагалі... Тільки критику, навіть від своїх. Треба все самому... Знаю.
                УДАЧІ ! Це регіональна акція, хто ж приїде ?... А от з міста та області можна залучати....

                  918.02.11, 13:13

                  гарна спрва,будемо приеднуватися

                    1018.02.11, 13:40

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна