О сообществе

всіляке сприяння захисту народу і теренів України від зовнішніх загарбників і внутрішньої зради
Вид:
краткий
полный

Захистимо Україну

У супротивника горять склади БК. Це ж прекрасно

  • 11.11.17, 22:02

Є таке поняття – "треба", і воно вище за вказівки і накази. Потім, коли все скінчиться, хтось напише рапорт і проведе розслідування, до ладу приведуть журнали бойових дій і підпишуть нагородні листи. Ті, хто переміг, піднесуть на пантеон своїх героїв, забудуть чужих і напишуть свою історію.

Справедливість та чесність цієї розповіді цілком залежить від порядності і обізнаності тих, хто її напише. Бо переможців не судять.

Часом дуже складно пояснити, чим займаються на передовій люди, у військовому квитку яких написано "радіотелефоніст" чи "регулювальник". Дуже складно пояснити, що роблять на передовій деякі цивільні. Дуже складно пояснити, навіщо їм стільки сучасних електронних приладів, а іноді і зброя...
Але у супротивника палають склади з боєкомплектом.

Самозаймання, паління в недозволеному місці, ігри з сірниками чи гнів олімпійських богів – обирайте версію на свій смак. А нашим артилеристам глибоко до лампочки, хто провів розвідку цілей: крутий розвідник, загадковий підпільник чи обвішаний гаджетами "волонтер"...

Снаряди летять у ціль, обслуга гармати досилає нові. І ніхто не думає, скільки людей різних професій працювали над тим, щоб виявити, перевірити і переперевірити цілі.

У супротивника горять склади БК. Це ж прекрасно :)
Долучайтеся до феєрверку тут: Фонд "Повернись живим"

Rudenko Yury

Страницы:
1
2
4
предыдущая
следующая