хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Сьогодні ще одна дата

Початок війни у світлинах


20

Коментарі

11.09.16, 17:44

"Советское правительство не может также безразлично относиться к тому, чтобы единокровные украинцы и белорусы, проживающие на территории Польши, брошенные на произвол судьбы, остались беззащитными. Ввиду такой обстановки советское правительство отдало распоряжение Главному командованию Красной Армии дать приказ войскам перейти границу..."
Десь таке я вже чув

    21.09.16, 17:49Відповідь на 1 від Бес Понятия

    "Советское правительство не может также безразлично относиться к тому, чтобы единокровные украинцы и белорусы, проживающие на территории Польши, брошенные на произвол судьбы, остались беззащитными. Ввиду такой обстановки советское правительство отдало распоряжение Главному командованию Красной Армии дать приказ войскам перейти границу..."
    Десь таке я вже чув
    Дежавю.

      31.09.16, 18:02Відповідь на 1 від Бес Понятия

      я тому й виклала

        41.09.16, 18:05Відповідь на 2 від Мимоход

        бо нічого нового вони видумати не можуть

          51.09.16, 19:11Відповідь на 1 від Бес Понятия

          "Советское правительство не может также безразлично относиться к тому, чтобы единокровные украинцы и белорусы, проживающие на территории Польши, брошенные на произвол судьбы, остались беззащитными. Ввиду такой обстановки советское правительство отдало распоряжение Главному командованию Красной Армии дать приказ войскам перейти границу..."
          Десь таке я вже чув
          Для чего менять правила, если они действуют безотказно

            61.09.16, 20:29

            історія така противна штука

              71.09.16, 23:43Відповідь на 6 від _R

              історія така противна штукавсе пам'ятає

                81.09.16, 23:47Відповідь на 7 від Міс Марпл

                історія така противна штукавсе пам'ятаєта якби там не було такого жахіття, як друга світова, то може і пам'ять не така неприємна була

                  92.09.16, 04:19

                  А ще сьогодні 50 років, як вбили Степана Бандеру

                    102.09.16, 08:10Відповідь на 9 від Танк_

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна