хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Новини з війни

Красногорівку обстріляли з танку. Бойовики цілили не по військовим, а по цивільним будинкам. Влучили у 5-поверхівку на околиці міста. Снаряд танку пошкодив кілька квартир. Постраждала місцева жителька. Ймовірно, кажуть військові, стріляли з шахти Трудівської, що в Донецьку. По самим солдатам до першої ночі били зі стрілецької зброї, РПГ і БМП.
Під Мар’їнкою наша розвідка повідомляє про скупчення техніки ворога.
В одному з районів Зайцевого вже другу ніч насторожлива відносна тиша. До цього ночами там тривали 5-годинні бої. На іншій околиці села, між Зайцевим і Майорськом, протягом півгодини противник спробував обстріляти наші позиції з БМП. Але їх охолодила відповідь наших військових. Почувши мотори наших БМП, ворог притих.
За даними горлівських партизан, протягом 3 днів в морги міста приїхало 12 убитих сепарів. Ще близько 20 з пораненнями в лікарнях.
На Світлодарській дузі кілька ночей ворог посилив обстріли. Вночі вздовж всієї дуги били зі 122 мм мінометів та з самохідних артустановок - 152 мм. Наші військові пов’язують це з ротацією, яка відбувається у росіян. Новачки пристрілюються по нашим і промацують слабкі місця. До того ж, у них вистачає і снарядів, і техніки для цього.
В Авдіївці під обстрілами, як завжди, промислова зона. Понад 50 мін 82 мм калібру і понад 25 – 120 мм прилетіли на наші позиції. Вдень на промзоні не припинялася стрілкотня.
В Опитному і на шахті «Бутівка» минула ніч пройшла відносно спокійно. Військові кажуть, що така тиша насторожує. Вони очікують як противник діятиме далі.
Притихли росіяни і на Маріупольському напрямку. Вночі не обійшлося без стрілкотні, але вдень спокійно.

Дар'я Бура
Проект «Повернись живим»
Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій
Всі реквізити і контакти тут:
http://www.savelife.in.ua/
12

Коментарі

116.06.16, 08:53

На кожний постріл з автомата в сторону бійців УА відповідати гранатометом чи мінометом, лише тоді москалі заспокояться!

    Гість: doni

    216.06.16, 09:29

    Ну как всегда "петерь нема" "дивизии боевых бурят" разбиты "полки спец.наза" взяли в плен.

      316.06.16, 10:52Відповідь на 2 від Гість: doni

      На ху... - прямо.
      Хублостан - в болото.
      Путін - х...ло.
      Брись, поц рязанський

        Гість: doni

        416.06.16, 12:42Відповідь на 3 від Ivan_Tom

        На ху... - прямо.
        Хублостан - в болото.
        Путін - х...ло.
        Брись, поц рязанський
        Слюни вытри и монитор протри.

          517.06.16, 07:19Відповідь на 2 від Гість: doni

          Ну как всегда "петерь нема" "дивизии боевых бурят" разбиты "полки спец.наза" взяли в плен.ти хочиш руцкого мира?

            Гість: doni

            617.06.16, 08:34Відповідь на 5 від Помадка*

            Ну как всегда "петерь нема" "дивизии боевых бурят" разбиты "полки спец.наза" взяли в плен.ти хочиш руцкого мира?Штамп?Может хорош делить один народ?

              717.06.16, 08:52Відповідь на 6 від Гість: doni

              Ну как всегда "петерь нема" "дивизии боевых бурят" разбиты "полки спец.наза" взяли в плен.ти хочиш руцкого мира?Штамп?Может хорош делить один народ?я питаю ти хочеш руцкого мира? ми не один народ

                Гість: doni

                817.06.16, 09:04Відповідь на 7 від Помадка*

                Ну как всегда "петерь нема" "дивизии боевых бурят" разбиты "полки спец.наза" взяли в плен.ти хочиш руцкого мира?Штамп?Может хорош делить один народ?я питаю ти хочеш руцкого мира? ми не один народТак ты сепаратистка? СБУ ловите этого агента она делит народ и страну!

                  917.06.16, 10:21Відповідь на 8 від Гість: doni

                  Ну как всегда "петерь нема" "дивизии боевых бурят" разбиты "полки спец.наза" взяли в плен.ти хочиш руцкого мира?Штамп?Может хорош делить один народ?я питаю ти хочеш руцкого мира? ми не один народТак ты сепаратистка? СБУ ловите этого агента она делит народ и страну!сепаратист у нас ти...так ти хочеш руцкого мира?

                    Гість: doni

                    1017.06.16, 11:34Відповідь на 9 від Помадка*

                    Ну как всегда "петерь нема" "дивизии боевых бурят" разбиты "полки спец.наза" взяли в плен.ти хочиш руцкого мира?Штамп?Может хорош делить один народ?я питаю ти хочеш руцкого мира? ми не один народТак ты сепаратистка? СБУ ловите этого агента она делит народ и страну!сепаратист у нас ти...так ти хочеш руцкого мира? Кто из нас делит один народ?Кто убивает лишь за то что кто то имеет другое мнение?Мадам разберитесь в себе сначала, а потом с людьми общайтесь.Может и мнимый руцкий мир пропадет сам собой.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна