хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

А тим часом на Луганді....

У Луганську дітям промивають мізки журналом "Ввічливі чоловічки"

Днями в окупованому Луганську презентували дитячий журнал "Вєжлівиє люді" пропагандистського спрямування.

Про це написав журналіст Андрій Дехтяренко у своєму Facebook і навів декілька фото.

Так, у журналі розповідають про чудовиська з іменами "Великий Свин "Жадібний кролик" і "Гидкий Турчин", які засіяли всю країну "Шарвар" "пеклунським укропом", який закрив сонце, через що не росте хліб у "Шарварі".

Крім того, у журналі є картинки, які чітко нагадують зображення президента РФ Володимира Путіна, зображеного у вигляді батька .
У журналі також є "казка" про "ввічливих чоловічків", які захищали "Край холмів".






Цікаво, як вони після такого збираються жити з нами в одній країні?
14

Коментарі

120.02.16, 09:23

було

    220.02.16, 10:28

    та я вчора дивилась по телеку втухала

      320.02.16, 10:28Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

      булону і шо..а може хто не бачив..не всі шастають з ранку до ночі в компі як ти

        420.02.16, 10:43Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

        булоа я не бачила

          520.02.16, 10:44

          та никак они не будут жить. После войны - все выедут , земля будет гореть под ногами. Будет великое переселение назад. А ДОНБАСС заселят УКРОПОМ шоб неповадно было. Землю роздадут АТОВЦАМ. А "руускэ мир" сдрыснет, кто не сел. Я згодна!

            620.02.16, 10:45Відповідь на 3 від Помадка*

            булону і шо..а може хто не бачив..не всі шастають з ранку до ночі в компі як ти

              720.02.16, 10:51Відповідь на 6 від Міс Марпл

              булону і шо..а може хто не бачив..не всі шастають з ранку до ночі в компі як ти

                820.02.16, 11:13Відповідь на 3 від Помадка*

                булону і шо..а може хто не бачив..не всі шастають з ранку до ночі в компі як ти я зранку до ночі,ти шось путаєш

                  920.02.16, 11:16Відповідь на 8 від НеЖриМоэСало5

                  булону і шо..а може хто не бачив..не всі шастають з ранку до ночі в компі як ти я зранку до ночі,ти шось путаєшто то був не ти

                    Гість: сонный

                    1020.02.16, 11:46

                    Д....ы б..я кто их из дурки выпустил.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна