хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Приїзд Порошенка в Рівне.

https://www.youtube.com/watch?v=jDLon1_tXIw
1

Коментарі

131.01.16, 10:34

терплячий у нас народ в Україні...Занадто довго погоджується, щоб ним помикали. Коли ж врешті цей терпець урветься та знесе лавиною народного гніву всю гидоту, яка пре до корита, забувши про честь, совість, людську гідність?.. Як тільки сягне корита, зараз пазурі виростають, стає драконом, а не людиною, людей починає боятися і ненавидіти до такої міри, що ладен нищити...

    231.01.16, 20:20Відповідь на 1 від h_s_x2

    терплячий у нас народ в Україні...Занадто довго погоджується, щоб ним помикали. Коли ж врешті цей терпець урветься та знесе лавиною народного гніву всю гидоту, яка пре до корита, забувши про честь, совість, людську гідність?.. Як тільки сягне корита, зараз пазурі виростають, стає драконом, а не людиною, людей починає боятися і ненавидіти до такої міри, що ладен нищити...мабуть це наша біда,терпимо дуже довго.

      31.02.16, 00:50Відповідь на 2 від Korsar-K

      терплячий у нас народ в Україні...Занадто довго погоджується, щоб ним помикали. Коли ж врешті цей терпець урветься та знесе лавиною народного гніву всю гидоту, яка пре до корита, забувши про честь, совість, людську гідність?.. Як тільки сягне корита, зараз пазурі виростають, стає драконом, а не людиною, людей починає боятися і ненавидіти до такої міри, що ладен нищити...мабуть це наша біда,терпимо дуже довго.коли був Майдан, зажевріла надія, що мені не соромно буде залишити цей Край дітям... А зараз знову болить, що не зуміли, хоч я і бачу плюси у спробі звільнення від пут путіноїдів, та боюсь не дожити до того часу, коли побудуємо в Україні, що хотілось би(((

        41.02.16, 22:45Відповідь на 3 від h_s_x2

        боюсь що з цею жидовладою знову прийдеться робити ще один Майдан.

          51.02.16, 22:56Відповідь на 4 від Korsar-K

          боюсь що з цею жидовладою знову прийдеться робити ще один Майдан.