хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

А модер-то правду каже!

Трапилося мені на днях розмістити в розділі приколів невеличку інформаційну замітку. Нічого нового. В принципі те, про що всі давно здогадалися. Мовляв, що до переліку санкційних товарів, які заборонені до ввезення в кацапстан, з недавніх пір додали ще й здоровий глузд. Тепер увесь здоровий глузд не може перетинати кордонів кацапстану. А раніше завезений здоровий глузд в кацапстані давитимуть бульдозерами. І що ви думаєте? Приходить вранці лист від модера. Уважаємий, так і так, не можу пропустити в розділ приколів, бо це ніфіга не прикол. І тут я задумався... А модер-то правду каже! Ніякий це не прикол. Останні події показують, що це сувора реальність кацапляндії. Тому що навіть при мінімальному рівні клямки в голові мало хто додумається їсти бліни з лопати і давити бульдозерами три гусотушки. Ще менше підримуватимуть владу, яка в істериці б'ється, розписуючи жахи гейропи, але вивезла туди своїх дітей, а потім і сама поїде в ту ж гейропу орендувати яхту за два десятки лямів. Але не в тому біда, що ватоцефалам глузду не вистачає. В краях мєдвєдєй і балалайкі він і до цього був рідкістю. Біда, що на фоні заборони імпорту здорового глузду, ніхто не здогадався заборонити експорт лишньої хромосоми з кацапстану. Не те, щоб вона користувалася особливим попитом. Просто йде вона у комплекті з гумконвоями, де тушонка чогось весь час детонує - не інакше як термін придатності неважний. Їм би стіну бетонну на кордоні - і хай би самі нею давились. Так ні - сусідам везуть. 



P.S. Ретроанегдот в тему
Ідуть дорогою українець та росіянин, аж раптом бачать лампу старовинну. Підняли її - а звідти джин! От він їм і каже:
- За те, що звільнили мене, виконаю три ваші бажання. Твоїх, оскільки Росія більша, виконаю два, - промовив він до росіянина. - А тобі виконаю одне бажання, - каже джин українцю.
От росіянин і загадує:
- Вот хачю, штоби всє-всє хахли взялі і вєрнулісь с Рассіі к сєбє на Украіну.
Джин вдарив в долоні і каже:
- Виконано.
- А єщьо хачю, штоби вакруг всєй Рассіі бил такой агромний бєтонний забор, чтоби хахли нє маглі вєрнутса.
- Виконано, - сказав джин, та й пита українця, - А ти чого бажаєш?
- А що, всі-всі українці тепер в Україні?
- В Україні.
- А по периметру Росії бетонний паркан?
- Так і є.
- Що ж, підмурок є. Тепер заливай цементом.



15

Коментарі

126.08.15, 04:50

    226.08.15, 19:36

      326.08.15, 22:25