хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Маки vs стрічка, про нав'язаний та справжній патріотизм

Про стрічку було вже тут
Тепер про маки, ось тут вже викладала, продовження історії таке: мала сходила з маком до школи, принесла купу позитиву та прохання від подружок та вчительки зробити їм по маку. 
А ще сусідці вчора носила похизуватися, вона попросила її малим близнятам зробити.
І сестрі у скайпі показала, вона попросила передати їй у Крим. Хоч носити не ризикнуть, але покладуть удома поряд з нашим прапорцем і будуть милуватися. 
А щойно заходила підстаркувата сусідка, тож їй теж прийшлося подарувати, бо до себе поміряла і було несила зняти lol



Це все до чого: в нас люди самі прагнуть носити символіку, а в Криму примушують. 
Відчуйте різницю!



Цього велетня зробила собі на кушак до вишиванки podmig



І ще дещо: це фото з кімнати моєї малої, в ракурсі над письмовим столом, її теж ніхто не примушує. 



13

Коментарі

анонім

17.05.15, 15:10

На самом деле все просто. Маки носить можно, а ленты нет. Вот поэтому только одни маки и встречаются.

    27.05.15, 15:12Відповідь на 1 від анонім

    На самом деле все просто. Маки носить можно, а ленты нет. Вот поэтому только одни маки и встречаются.в нас хіба заборонені стрічки?

      анонім

      37.05.15, 15:23Відповідь на 2 від Міс Марпл

      На самом деле все просто. Маки носить можно, а ленты нет. Вот поэтому только одни маки и встречаются.в нас хіба заборонені стрічки?Не знаю как у вас, а в Харькове с такой стричкой менты быстро заметают в райотделение. И их не интересует, запрещена она или нет.

        47.05.15, 15:24

          57.05.15, 15:29Відповідь на 3 від анонім

          На самом деле все просто. Маки носить можно, а ленты нет. Вот поэтому только одни маки и встречаются.в нас хіба заборонені стрічки?Не знаю как у вас, а в Харькове с такой стричкой менты быстро заметают в райотделение. И их не интересует, запрещена она или нет.1. В нас з такими не ходять.
          2. Респект харківським мєнтам, я б сама так теж чинила.

            67.05.15, 15:29Відповідь на 4 від ranok_v_misti

            жаль, нема смайла з маком

              анонім

              77.05.15, 15:31Відповідь на 5 від Міс Марпл

              На самом деле все просто. Маки носить можно, а ленты нет. Вот поэтому только одни маки и встречаются.в нас хіба заборонені стрічки?Не знаю как у вас, а в Харькове с такой стричкой менты быстро заметают в райотделение. И их не интересует, запрещена она или нет.1. В нас з такими не ходять.
              2. Респект харківським мєнтам, я б сама так теж чинила.
              Вот и ответ на ваш вопрос.

              З.Ы. менты в основном приезжие, харьковским не доверяют.

                87.05.15, 15:31Відповідь на 6 від Міс Марпл

                жаль, нема смайла з макомскоро буде

                  97.05.15, 15:34

                    107.05.15, 15:37Відповідь на 8 від ranok_v_misti

                    жаль, нема смайла з макомскоро буде ти в команча попросила?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна