хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Коментарі

126.03.15, 19:56

доручати-звертати-вимагати --- ось ЦЕ приклад радянського стилю керування, щонайкраще придатного для рейдерських захватів.. вовк-санітар з бородою.

    226.03.15, 20:06Відповідь на 1 від LeoLine

    доручати-звертати-вимагати --- ось ЦЕ приклад радянського стилю керування, щонайкраще придатного для рейдерських захватів.. вовк-санітар з бородою.дякуй тому санітарові.... якби не він рік тому - не відомо, де би зараз були путлєрівські війська!

      326.03.15, 20:06

      Хорошее напутствие.
      ИВК вышел из ДОГА, но не из Днепра!
      И таки Слава Украине!

        426.03.15, 20:08Відповідь на 2 від Міс Марпл

        доручати-звертати-вимагати --- ось ЦЕ приклад радянського стилю керування, щонайкраще придатного для рейдерських захватів.. вовк-санітар з бородою.дякуй тому санітарові.... якби не він рік тому - не відомо, де би зараз були путлєрівські війська!у Лео в гостях

          526.03.15, 20:09Відповідь на 3 від Casper*

          Хорошее напутствие.
          ИВК вышел из ДОГА, но не из Днепра!
          И таки Слава Украине!

          Такі героям слава!

            626.03.15, 20:09Відповідь на 4 від Casper*

            доручати-звертати-вимагати --- ось ЦЕ приклад радянського стилю керування, щонайкраще придатного для рейдерських захватів.. вовк-санітар з бородою.дякуй тому санітарові.... якби не він рік тому - не відомо, де би зараз були путлєрівські війська!у Лео в гостяхсподіваюсь, він то розуміє

              726.03.15, 20:12Відповідь на 6 від Міс Марпл

              доручати-звертати-вимагати --- ось ЦЕ приклад радянського стилю керування, щонайкраще придатного для рейдерських захватів.. вовк-санітар з бородою.дякуй тому санітарові.... якби не він рік тому - не відомо, де би зараз були путлєрівські війська!у Лео в гостяхсподіваюсь, він то розумієцей троляка? ніколи.

                826.03.15, 20:14Відповідь на 7 від Casper*

                доручати-звертати-вимагати --- ось ЦЕ приклад радянського стилю керування, щонайкраще придатного для рейдерських захватів.. вовк-санітар з бородою.дякуй тому санітарові.... якби не він рік тому - не відомо, де би зараз були путлєрівські війська!у Лео в гостяхсподіваюсь, він то розумієцей троляка? ніколи. я в нього вірю

                  926.03.15, 20:14Відповідь на 7 від Casper*

                  подивись, я дещо додала до замітки

                    1026.03.15, 20:15Відповідь на 6 від Міс Марпл

                    доручати-звертати-вимагати --- ось ЦЕ приклад радянського стилю керування, щонайкраще придатного для рейдерських захватів.. вовк-санітар з бородою.дякуй тому санітарові.... якби не він рік тому - не відомо, де би зараз були путлєрівські війська!у Лео в гостяхсподіваюсь, він то розумієа що я повинен розуміти?? що ви, м'яко кажучи, лизоблюди?? чи я наскільки часто з вами спілкуюсь, що вам "ручки шаловливі" чешуться мене заігнорити??

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна