хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Російський доброволець про бойню в Донецькому аеропорту

Це відео я раджу подивитися до кінця жителям Західної України особливо. Самі зрозумієте чому.angry

21

Коментарі

анонім

113.10.14, 00:33

Цікаво

    213.10.14, 08:00

    Ми переможем ! СЛАВА УКРАІНІ !! http://blog.i.ua/user/4400999/

      313.10.14, 13:12

      Внук енкаведиста, І що? Мало їх у нас в Україні? Навіть у Західній? Тут цікавий силогізм промовця: усі мають понапихати штиків у землю та й розійтися по домівках, але він залишиться.

        413.10.14, 17:45

        а що б він казав коли наши танки були б на красній площі?

          513.10.14, 22:02Відповідь на 3 від Мреє DAD

          Внук енкаведисти приїхав продовжувати справу діда. А що у нас багато колишніх гебістів поїхало в лугандон воювати? Я не чув. Усе сидять місця теплі попригрівали собі. Про силогізм я вже мову бо він говорить що хтось його рашку знищити хоче. Росія понапихала танків і Градів в лугандон бо виявляється її хтось хоче знищити.

            613.10.14, 22:05

            Ваше відео забрало сон. Сьогодні розмовляла з айдаівцями саме із Щастя.Розказала їм про цю гниду. проза життя в тому , що за за одну отаку висококваліфіковану суку інколи віддають десяток наших.

              713.10.14, 22:07Відповідь на 5 від uraha

              Я теж зауважила такий "специфічний" хід думок. Таки вартувало додати запитання з варіантами відповіді куди вартує засунути штик.

                813.10.14, 22:13Відповідь на 5 від uraha

                Внук енкаведисти приїхав продовжувати справу діда. А що у нас багато колишніх гебістів поїхало в лугандон воювати? Я не чув. Усе сидять місця теплі попригрівали собі. Про силогізм я вже мову бо він говорить що хтось його рашку знищити хоче. Росія понапихала танків і Градів в лугандон бо виявляється її хтось хоче знищити.Ну от давайте будемо судити про локальні маневри п"ятої колони. Хтось приписаний до Почаєва і там тяжко трудиться, хтось какає у Львові і не конче усі мають БУКВАЛЬНО СТІЛЯТИ!!

                  913.10.14, 22:15Відповідь на 6 від Горянка

                  Ваше відео забрало сон. Сьогодні розмовляла з айдаівцями саме із Щастя.Розказала їм про цю гниду. проза життя в тому , що за за одну отаку висококваліфіковану суку інколи віддають десяток наших.От мало тобі клопотів... Спи!! Пішли футляри у роботу.

                    1013.10.14, 22:21Відповідь на 9 від Мреє DAD

                    Зачіпає отаке відео.
                    Стосовно футлярів - файна новина

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна