хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

про відмову

Перекладач з Нідерландів в жорсткій формі відмовився отримувати нагороду з рук Путіна

Ганс Боланд був запрошений на церемонію в Кремль. Голландський перекладач Ханс Боланд, який перекладав твори Пушкіна, Ахматової і Достоєвського, відмовився отримувати престижну нагороду з рук президента РФ Володимира Путіна .

Боланду присудили нагороду імені Пушкіна 26 серпня і запросили на урочисте вручення в Кремль. Однак той відкинув запрошення, оскільки не хоче, щоб його ім'я яким-небудь чином пов'язували з президентом Росії, пише "Нова газета" .

Лист з відмовою, переданий аташе з культури в посольстві РФ Федору Вороніну, перекладач опублікував в Інтернеті.

"Я б з величезною вдячністю прийняв надану мені честь, якби не Ваш президент, поведінку і образ думок якого я зневажаю. Він представляє велику небезпеку для свободи та миру нашої планети. Дай Бог, щоб його "ідеали" найближчим часом були повністю знищені. Будь-який зв'язок між ним і мною, його іменем і ім'ям Пушкіна для мене огидний і нестерпний", - написав Боланд.      звідси   нехай куйок повчиться...

 http://news.meta.ua/cluster:38371525-Perekladach-z-Niderlandiv-v-zhorstkii-formi-vidmovivsia-otrimuvati-nagorodu-z-ruk-Putina/

29

Коментарі

18.09.14, 12:10

ну и что?
- каждый вправе иметь свое мнение

    28.09.14, 12:23

    Человек с принципами

      38.09.14, 12:26Відповідь на 2 від Бес Понятия

        анонім

        48.09.14, 12:28

          58.09.14, 12:31Відповідь на 4 від анонім

            68.09.14, 13:47

            можна подивитися на оригінал його слів без перекладу?

            ТСН, Мета ... це брехливі лицимірні СМІшки. які або перекнучують або видирають слова із контексту.
            моя сестра живе в німеччині, так вона говорить, що там теж путін ухйло. але і Україна... дурачки і ідіоти.... чути це неприємно(останнє)! але правда... куди ж дінеш ту правду? Коли відомі люди якось пересікаються з політикою чи можна щось їхнє приліпити в підтримку тієї чи іншої політики -- вони просто відбиваються. або і одну і іншу сторону критикують. і не буде дивиною, якщо в рашці про це напишуть по іншому.. кинувши палку в наш город.

            та навіть...
            не шукайте собі союзників. вони союзнічати будуть (якщо будуть!) тільки в своїх інтересах.
            він свою країну відводить від політики, щоб не дай бог що...

              78.09.14, 14:02Відповідь на 1 від mestor

              ну и что?
              - каждый вправе иметь свое мнение
              це, типу, нічого більше сказати на захист х*ла?

                88.09.14, 14:05Відповідь на 6 від КорицЯ

                якщо володієте нідерландською для розуміння оригіналу, без проблем в гуглі знайдете

                  98.09.14, 14:09Відповідь на 7 від Міс Марпл

                  ну и что?
                  - каждый вправе иметь свое мнение
                  це, типу, нічого більше сказати на захист х*ла?
                  почему же:
                  - Россия успешно развивается и сопротивляется сакциям, открыта к сотрудничеству, никому ничего не должна,- поэтому к ней все больше тянутся и хотят сотрудничать другие страны.
                  Америке и ЕС она уже не*по*зубам
                  )

                    108.09.14, 14:11Відповідь на 9 від mestor

                    ну и что?
                    - каждый вправе иметь свое мнение
                    це, типу, нічого більше сказати на захист х*ла?
                    почему же:
                    - Россия успешно развивается и сопротивляется сакциям, открыта к сотрудничеству, никому ничего не должна,- поэтому к ней все больше тянутся и хотят сотрудничать другие страны.
                    Америке и ЕС она уже не*по*зубам
                    )
                    хто в нас друґіє страни?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна