хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

ЗІНа ".

ЗІНа – законодавча ініціатива народу.

 

Сучасне суспільство застосовує багато форм заохочення громадян до участі у виробленні рішень з різних питань: від соцопитування до референдумів.

Засоби масової інформації залучають слухачів і глядачів до участі в публічному обговоренні різних громадських тем. Серед виступів громадян міститься багато раціональних пропозицій. Але це лише ток-шоу, яке не несе за собою ніяких нормативних дій.

Доцільним є залучити усіх активних громадян спроможних до вироблення державницьких конструктивних рішень, надавши їм можливість адресувати свої пропозиції безпосередньо Державі, оминаючи бюрократичні щабелі різного рівня.

Кожен громадянин має право на законодавчу ініціативу, безпосередньо; минаючи депутатів. НЕТ дає можливість реалізувати це право масово і миттєво. Потрібно згуртувати тих, хто це зрозуміє і оцінить. Потрібні толкові адміністратори. Треба щоб інформацію прочитали якнайбільше громадян з конструктивним складом розуму; як у винахідництві.

Найближчий відомий прототип для Законодавчої Ініціативи Народу (ЗІНа) є державний інститут (як схема організації) патентування технічних рішень.

Законодавчою базою є стаття 5 Конституції України: Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо, доцільно доповнити – Право законодавчої ініціативи належить кожному громадянину України.

Для початку діяльності «законодавчої ініціативи народу» не мусимо чекати чиєїсь вказівки чи дозволу достатньо декілька творчих громадян, які усвідомили сутність упорядкованої ініціативи.

Кожна пропозиція, кожного громадянина має розглядатися на найвищому рівні по суті, як законодавча ініціатива, у відповідності із законами формальної логіки і набувати необхідної юридичної підтримки.

Природнє право законодавчої ініціативи громадянина має забезпечити стрімкий рівень зростання народовладдя.

 

12

Коментарі

128.03.14, 18:04

єто мальчик из небесной сотни написал

    228.03.14, 18:23

    То як Вам стрічка блогів

    Повна анархія

      Гість: fomafomich

      328.03.14, 22:22

      Да, только в конституцию добавить надо значение понятия - НАРОД !!! Какой народ? В каком количестве этого народа может происходить инициатива законодательная, а то получится - Иван кивает на Петра....ну как с майданом...

        429.03.14, 09:00Відповідь на 3 від Гість: fomafomich

        Да, только в конституцию добавить надо значение понятия - НАРОД !!! Какой народ? В каком количестве этого народа может происходить инициатива законодательная, а то получится - Иван кивает на Петра....ну как с майданом..."Право законодавчої ініціативи належить кожному громадянину України". Правом можна скористатися, або ні. Не всі ж ходять на вибори.

          518.04.14, 11:42

            612.10.14, 12:53Відповідь на 5 від Alter ego*

            Я буду мати право говорити, а вони завжди мали право мене не чути...

              712.10.14, 13:17Відповідь на 6 від Кривовус

              Право письмово звернутись до Законодавчого органу передбачає обгрунтований діалог по сутності питання.

                824.10.14, 19:24Відповідь на 7 від tallmud

                А ВИ звертались? ВАм відповідали одписками

                  925.10.14, 09:37Відповідь на 8 від М_Ірина

                  Я пропагую участь народа у законотворенні і шукаю прихильників.

                    1025.10.14, 16:55Відповідь на 9 від tallmud

                    МАріупольська "ПРосвіта" більш 10 років пише звернення у різні інстанції.
                    Лише за Ющенка міністр культури на наше прохання загальмував присудження нашому театру звання академічного
                    театра України, бо в репертуарі не було укр. вистав. Але Янукович нагородив
                    Тепер показують напівпорнуху

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна