хочу сюди!
 

Маша

44 роки, терези, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років

запущено сервіс онлайн реєстрації б/у авто

IT-волонтери разом з керівництвом ДАІ та МВС запустили на порталі iGov нову послугу - реєстрацію авто з пробігом у міжрайонних МРЕВ .https://igov.org.ua/service/159/general

Як це працює:

- Ви заповнюєте коротку форму на сайті iGov (попередньо скориставшись входом через BankID). Там же ви обираєте бажані час і дату візиту МРЕВ.
- Вам на email приходить рахунок для оплати, який можна оплатити в будь-якому банку заздалегідь.
- На призначений час ви під'їжджаєте в МРЕВ з авто і необхідним пакетом документів. Там проходить огляд авто, перевірка документів і, нарешті, видача нових номери і техпаспорта .

За цей рахунок планують побороти корупцію:

- Кожен крок у процесі реєстрації матиме чіткий таймінг. Зараз вимагання хабарів (через "вирішував") йде за те, щоб швидше "проштовхнути" заявку. Без грошей можуть змушувати чекати і день, і два.
- Ще один привід вимагати гроші у громадян - нібито відсутність номерних знаків чи бланків для техпаспортів. У майбутньому ми зробимо облік логістики цих сутностей, але зараз, принаймні, ці причини відмови будуть фіксуватися і стануть предметом аналізу.
- Тепер реєстраційні збори можна буде оплатити заздалегідь в будь-якому банку. Хто стикався, напевно, дивувався комісіям 60 грн за платіж 300 грн в "місцевих" банках в МРЕВ.
- Розділяється бек-офіс і фронт-офіс. Тобто люди, які будуть приймати рішення, не будуть фізично перетинатися з громадянином.
- Після завершення процедури ми шлемо громадянину форму, в якій він зможе оцінити якість обслуговування, а також подати будь анонімний сигнал (а перші кілька сот клієнтів ми особисто будемо обдзвонювати по телефону).

Як система буде еволюціонувати:

- Зараз в цю систему потрапляють тільки ті громадяни, які подають заявку через Інтернет. У майбутньому через систему повинні проходити всі, навіть якщо прийшли в МРЕВ без попередньої Інтернет-реєстрації.
- Створимо систему обліку номерних знаків та бланків техпаспортів. Це в перспективі дозволить в тому числі вибирати номерний знак заздалегідь (можливо, за окрему плату за особливі номери).
- Інтегруймося з системами з перевірки авто на обтяження
- Можливо, зможемо прибрати етап перевірки паперових документів за рахунок переведення всього в електронну форму з накладанням ЕЦП або інтеграцією з реєстрами.
- Через 1-2 тижні дамо можливість оплачувати послугу через Інтернет-еквайринг в кілька кліків (зараз відправляється квитанція, яку можна оплатити в звичайному Інтернет-банку). До речі, поки не проведемо нормальний тендер серед банків, комісія банку там буде нульова.
- Можливо, зможемо зробити друк бланка заздалегідь, і взагалі дамо можливість отримувати номер і техпаспорт віддалено.

4

Коментарі

131.07.15, 20:31

ааваков як на це дивиться,що кишеня по естафеті недоотримає кільканадцять лімономільярдотрийльонів?