хочу сюда!
 

Ириска

31 год, овен, познакомится с парнем в возрасте 35-42 лет

Уманський спецназівець з Маріуполя: обстрілювали з гранатомета

З гранатомету – по воротах, «Молотовим» – по автівках, автоматними чергами – по українських солдатах. Так почався вночі штурм Маріупольської військової частини. Уманчанин, який служить у військах спецпризначення розповів, як вони пережили ніч і як до останнього вірили, що не доведеться стріляти по людях. Проте з боку «мітингувальників» з’явилися ті, хто має важке озброєння і вміння вбивати, пише “Вечірня Умань“.

Спецназівець прохав не називати прізвище, бо боїться за життя своїх родичів.

«Ще звечора було неспокійно — розповідає він. — ми знаходилися на території частини. Всередині – чимало бійців – жителі цього регіону. Ніхто не збирався стріляти в людей. Тому їх прохали відійти – є устав і будь-який штурм військової частини має бути припинений з використанням зброї. До нас кричали жіночки. Потім несподівано риторика змінилася – через паркан чув як говорить якийсь чоловік. Через слово казав «блять» і спілкувався російською, а не маріупольським «суржиком». Деякі з наших вояків вагалися – усе таки ж люди стоять. І тут почалося – вибухнули ворота…»

Спочатку стріляли вгору, проте в солдат полетіли кулі – з боку «мирних» пішли автоматні черги. Довелося стріляти на враження – цілили по спалахах пострілів.

«До частини прибула підмога і почався «захват». Можу сказати, що кількість поранених з боку нападників більша – бо вони тікали на автівках. Зараз їх переслідують. Серед тих, кого вбили і затримали, є громадяни російської федерації… З озброєння: автомати, снайперська гвинтівка, кілька легких гранатометів… Хто ці люди, сказати не можу – це має оприлюднити керівництво. Скажемо так, це не «цивільні».

Після ночі військові і спецпризначенці заявляють — здаватися не будуть. Бо мирне населення використовують бійці з іншої країни, аби роззброїти війська і ввести свої. А тоді погано буде усім – і учорашньому «мирному населенню», і військовим.

«Я дуже прошу жителів Сходу, схаменіться. Вас штовхають на війну і ваші життя не цінують. Жодна людина при своєму розумі не наказувала б штурмувати військову частину. Бо це гарантована смерть… Пам‘ятайте, ми всі діти однієї країни.»

29

Комментарии

Гость: lombre1

117.04.14, 12:36

Брехня .

  Гость: lombre1

  217.04.14, 12:36

  Специально сегодня ворота сфотографирую .

   317.04.14, 12:38Ответ на 1 от Гость: lombre1

   Брехня .конечно - бабушки штурмовали

    417.04.14, 12:40Ответ на 2 от Гость: lombre1

    Специально сегодня ворота сфотографирую .Из Умани мариупольские ворота видны лучше.

     Гость: lombre1

     517.04.14, 12:40

     цілили по
     спалахах пострілів. И попали в газовую колонку на 5 этаже ? Огонек подозрительный показался ?

      Гость: lombre1

      617.04.14, 12:41Ответ на 3 от Поговорим

      Брехня .конечно - бабушки штурмовалиТебе из Запорожья виднее ?

       717.04.14, 12:41Ответ на 4 от Хайдер

       Специально сегодня ворота сфотографирую .Из Умани мариупольские ворота видны лучше.там от имени военнослужащего

        817.04.14, 12:42Ответ на 6 от Гость: lombre1

        Брехня .конечно - бабушки штурмовалиТебе из Запорожья виднее ?а что дедушки?

         917.04.14, 12:43Ответ на 7 от Поговорим

         Специально сегодня ворота сфотографирую .Из Умани мариупольские ворота видны лучше.там от имени военнослужащегоАга... от имени военнослужащего без имени...

          Гость: lombre1

          1017.04.14, 12:43Ответ на 4 от Хайдер

          Специально сегодня ворота сфотографирую .Из Умани мариупольские ворота видны лучше.Угу . И портал построили где то , для переброски спецназа из Умани в Мариуполь и обратно .

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           8
           предыдущая
           следующая