хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Мыльная, или брокаровская вышивка

Нашла несколько интересных статей о истории вышивки. С удовольствием делюсь. Думаю будет многим интересно

На території України техніка вишивки хрестом з'явилася з середини XIX ст. спершу в містах і майстернях при панських маєтках. Композиціями із зображенням букетів квітів, віночків, гірлянд, кошиків і ваз вибагливих натуралізованих форм оздоблювали предмети інтер'єрного призначення: панно, скатерки, серветки, фіранки, спинки та сидіння меблів тощо. В Україну, так само як і в Білорусь, перші такі орнаменти потрапляли не з першоджерел, а з російських друкованих видань, що копіювали малюнки італійських, німецьких, голландських узорів.

27

Коментарі

Гість: Зосенька

117.03.12, 19:25

очень интересно и красиво!

    217.03.12, 19:32

    цікаво

      317.03.12, 19:39Відповідь на 1 від Гість: Зосенька

      я несколько заметок на тему интересного о вышивке на неделю вперед подготовила...надеюсь будет интересно многим

        417.03.12, 19:39Відповідь на 2 від Sunny Side

        я сама обалдела..ведь дейстивительно вышивка разных регионов разительно отличается...и теперь понятна одна из причин

          Гість: Зосенька

          517.03.12, 19:41Відповідь на 3 від ЛанаМ

          ок!

            617.03.12, 19:44Відповідь на 4 від ЛанаМ

            згідно з галицькими традиціями, дно завше зашите. хоть я ніколи не придавала тому значення

              717.03.12, 20:03Відповідь на 6 від Sunny Side

              на самом деле мне интересно копатся и узнавать истоки тех или иных традиций

                817.03.12, 20:08Відповідь на 7 від ЛанаМ

                молодчинка ..мені трішки лінь таким займатись. я люблю більше виясняти причину поступків людини. а в питанні мистецтва уся надія на тебе)))))))

                  Гість: друг 71

                  918.03.12, 06:15

                  Дуже цікаво і гарно !

                    Гість: Рус с kija

                    1018.03.12, 08:45

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна