хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Метрика для ребенка(фанера)



Длина 30см, высота 15см, толщина 6мм, материал фанера высшего сорта
Такая штука получилась

Кому надо метрика без проблем сделаем ;-)

коляска - дата рождения
пакетик - масса
аист - рост
бодик - время рождения

12

Коментарі

124.01.18, 15:35

це знову яозвучувати?

    224.01.18, 17:12

    напис нечитабельний

      324.01.18, 20:23Відповідь на 1 від disu

      це знову яозвучувати?дерзай

        424.01.18, 20:24Відповідь на 2 від Анна-Марія

        напис нечитабельнийда я был уже чуток на расслаонееее и затолье ждало))) так что увы сорян исправимся

          524.01.18, 20:25Відповідь на 2 від Анна-Марія

          напис нечитабельнийа если по поводу имени. то я выирал сам где читаелльнее. но как всегда заказчик прислал именно этот вариант ;_)
          ичить.
          ЗЫ но если буковки разграничить. тогда получается афигенски читабелно

            624.01.18, 20:48Відповідь на 3 від blblblbl

            це знову яозвучувати?дерзайвибeри інший шрифт,бо занадто злито виходить.я розумію,що трeба і щоб купи трималося,і всьо такоє,алe—попрацюй над цим

              724.01.18, 20:50Відповідь на 6 від disu

              це знову яозвучувати?дерзайвибeри інший шрифт,бо занадто злито виходить.я розумію,що трeба і щоб купи трималося,і всьо такоє,алe—попрацюй над цимтак я это понимаю. я выбрал другой. но заказчику не понравилось. сказала что этот ей более по душе ))) А я спорить не хотел)) заказчик всегда прав

                824.01.18, 20:50Відповідь на 2 від Анна-Марія

                напис нечитабельнийааааавипeрeдила,поки я тут просила дозволу,щоб нe образити

                  924.01.18, 20:51Відповідь на 7 від blblblbl

                  це знову яозвучувати?дерзайвибeри інший шрифт,бо занадто злито виходить.я розумію,що трeба і щоб купи трималося,і всьо такоє,алe—попрацюй над цимтак я это понимаю. я выбрал другой. но заказчику не понравилось. сказала что этот ей более по душе ))) А я спорить не хотел)) заказчик всегда праввсe,вапрос—закрыт

                    1024.01.18, 21:04Відповідь на 9 від disu

                    це знову яозвучувати?дерзайвибeри інший шрифт,бо занадто злито виходить.я розумію,що трeба і щоб купи трималося,і всьо такоє,алe—попрацюй над цимтак я это понимаю. я выбрал другой. но заказчику не понравилось. сказала что этот ей более по душе ))) А я спорить не хотел)) заказчик всегда праввсe,вапрос—закрыт Но вы если че пишите )

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна