хочу сюда!

Lisenok

33 года, козерог, познакомится с парнем в возрасте 31-35 лет

оберіг Мокош (Макош (Мокоша)

МокошМакош (Мокоша) — богиня материнства, милосердя, щастя і нещастя, жіночої половини, гадань, рукоділля, покровителька джерел і святих колодязів, врожаю.
попросили мене зробити оберіг... 
подалась в мережу читати... о-о- це ЩОСЬ!  замість одного зробила... 
по-перше якщо робити комусь, то мусиш зробити собі Мокошу - покровительку, а вже тоді - вееелкам до інших. вишивати я не дуже, тому традиційно - бісер. 

ось така моя покровителька - 9х5 см. 25 грамів (важкий  кришталь по краю) під бісером лляна подушечка.
мабуть треба ще ниточку протягти від веретенця до руки, якщо Альонка поділиться золотистим люрексом...

тепер можу робити обереги і для інших. вже готовий оберіг для зору з волошками, в розробці ще декілька.
трохи з Вікі:

Мокоша — покровителька дощів та весняних обрядодійств, пов'язаних з ними, покровителька пологів і заступниця породіль. Символами Богині є прядка іверетено.

Мокош — богиня землі й рослинності. У її культі, очевидно, знайшов своє втілення образ прадавньої Великої Богині, володарки вологи. Загалом, як відомо, жінка асоціюється з водою, волога сприяє зародженню життя. Мокош — господиня й цариця водоплавнихптахів, змій і жаб. У її володіннях, а отже, й під її владою, перебувають русалки йберегині. Вона — володарка риб, і теж може виступати в риб'ячому образі.

Мокош — покровителька прядіння і ткацтва. У слов'янських казках розповідається про матір сонця як про "віщу прялю", що нагадує про богиню неба ранніх землеробів.Прядіння — міфологічний мотив, пов'язаний із жіночими хтонічними персонажами, джерелом життя і смерті, долі, родючості. Шматок білої тканини — це атрибут богині. Мокош одержувала в жертву снопи льону та вишиті рушники, які вішали на деревах
9

Комментарии

124.12.16, 19:39

224.12.16, 20:01

325.12.16, 19:05

Это кайф! Пусть кайф тебе приносит.