хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Тепленько має бути всім

Сплівся вчора отакий чохол для планшету. Готові такі дорогі! Хотіла шити, але щось душа не лежить. Щодо ниток, то вони доволі цікаві, до того ж майже зі смітника. Принесла мені їх знайома, яка відбила пакет з ними від викидання у своєї сусідки. Вони імпортні, але десь 80-х років, букле, фактура вражаюча. Важкі, товсті і не дуже хороші у роботі. Видно зразу, як прогрес торкнувся пряжі, бо сучасні нитки для в*язання набагато приємніші в роботі. Валялись ці нитки довго, але таки прилаштувала. Застібатись буде чохол на ґудзики. Потім пришию.
До речі, завдяки шановним іушкам і іуашникам стаття оця про потрібне з непотрібного  http://oberegy.org.ua/index.php?id=news&post=rsrrsr-rrsryo-ryor-rrrsrrss-rrsrr-srrryorryo-ssrrrryo  індексувалась на диво швидко. Так що дуже вдячна. Я вже наступну наваяла, але про неї окремий блог зроблю.
Гріємося всі, котик, планшет і я під ковдрою.

12

Коментарі

19.10.16, 18:55

єто материнский инстинкт - чехольчики обвязывать))ага!

    29.10.16, 18:56

    на кота теперь свитероку мене чіхуа є, от для неї вже 2 сплела

      312.10.16, 20:34

      а ты его в микроволновку,там не замерзнет

        412.10.16, 20:34

          512.10.16, 20:36Відповідь на 3 від вольдемар-1

          а ты его в микроволновку,там не замерзнета ти пробував так? допомагає?

            612.10.16, 20:38Відповідь на 5 від Анна-Марія

            а ты его в микроволновку,там не замерзнета ти пробував так? допомагає?еще бы,как пить дать

              725.10.16, 09:26

              И я своей собачке приготовила фуфвечку

                825.10.16, 12:07Відповідь на 7 від Голубка

                И я своей собачке приготовила фуфвечкуа фото є?