хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Робимо з непотрібного потрібне

З*явилось трішки вільного часу, тому вирішила посеошнічати зі своїм сайтом. Не все ж на дядю працювати, до того ж дядя у відпустці, тому можу і своє зробити. Зробила статтю, з ключовими словами, підзаголовком і списком, все як книжка пише. Зараз Гуглу все ще це цікаво, але більше все ж цікавить його унікальність та потрібність тексту користувачу. Старалась, щоб було цікаво. Мої статті індексуються ну дуже довго, тому блог зробила в допомогу. Буду вдячна, як пройдете за посиланням. Хотіла там відео вставити, але не можу поки. Потім допрацюю.
Отже, стаття
Зараз наш світ гостро страждає від затяжної екологічної катастрофи, тому дуже актуальним стає питання переробки сміття Читати далі https://oberegy.org.ua/article-308-nuzhnie-veschi-iz-nenuzhnih-veschey-svoimi-rukami.html

Пи.Си. Гуляю з собакою дуже рано. Сьогодні була свідком того, як два молодих чоловіка, чисто і доволі пристойно одягнутих, правда з характерними ознаками наркоманії на обличчях, рились у смітнику. Довго і ретельно. У сумках папір, упаковки, пляшки ще щось. Не можу зрозуміти, невже не можна піти працювати? Дуже сумно на таке дивитись.

79%, 19 голосів

21%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
17

Коментарі

123.09.16, 14:20


Клас! Сайт мені дуже сподобався! Гарний і корисний!

    223.09.16, 14:21Відповідь на 1 від Ми Ла


    Клас! Сайт мені дуже сподобався! Гарний і корисний!
    дякую! можна його розкручувати, але краще новий зробити. Бо він трішки не так зроблений, з помилками. Але я на ньому тренуюсь.

      323.09.16, 14:27

      я там був.

        423.09.16, 14:31

        Не прийняв участі у голосуванні, бо маю свій варіант. Я прихильник того, щоб річ використати по максимуму. Старі речі у мене продовжують слугувати на дачі. Але коли річ таки відслужила своє, то я не прихильник робити з неї щось інше за функціональністю. Адже сміття завжди буде більше, ніж потреба в саморобних виробах з нього.
        За повторну промислову переробку сміття я обома руками.

          523.09.16, 15:28Відповідь на 2 від Анна-Марія


          Клас! Сайт мені дуже сподобався! Гарний і корисний!
          дякую! можна його розкручувати, але краще новий зробити. Бо він трішки не так зроблений, з помилками. Але я на ньому тренуюсь.
          У мене є хвороба, я збираю на веранді нашу стару одежу, а потім щось з неї ріжу-фантазую. І ще я почала збирати кришечки від пластикових пляшок на мозаїку. А сайт робила по шаблону чи сама? Я все про сайт села думаю, але розуму не вистачає.

            623.09.16, 16:04Відповідь на 5 від muxa-xa-xa


            Клас! Сайт мені дуже сподобався! Гарний і корисний!
            дякую! можна його розкручувати, але краще новий зробити. Бо він трішки не так зроблений, з помилками. Але я на ньому тренуюсь.
            У мене є хвороба, я збираю на веранді нашу стару одежу, а потім щось з неї ріжу-фантазую. І ще я почала збирати кришечки від пластикових пляшок на мозаїку. А сайт робила по шаблону чи сама? Я все про сайт села думаю, але розуму не вистачає.
            А я збираю залізні кришки від стрельнувшої консервації. Вже дві є!

              723.09.16, 16:24

              Моя близкая подруга - рукодельница, открыла недавно в нашем родном поселке магазинчик hand-made- изделий. Это предисловие.
              Была она пару недель назад в лесу на грибах, то есть, за грибами. Исходила лес вдоль и поперек, грибов нашла немножко, зато, нашла какие-то травки-муравки, шишечки, желуди и прочую дребедень.
              Но больше всего ее впечатлила местная свалка, на которую они случайно вышли. Она там столько материала для обработки нашла, что еле дотащила все домой. Кроме того, что-то там отобрала и припрятала в кустиках, потом позже еще раз приехала. Например, разобранную деревянную прялку, колесо от телеги, какие-то горшки керамические старые...
              Так что, я не стала бы, а вот, специалисты не брезгуют...

                823.09.16, 16:25Відповідь на 6 від Ми Ла


                Клас! Сайт мені дуже сподобався! Гарний і корисний!
                дякую! можна його розкручувати, але краще новий зробити. Бо він трішки не так зроблений, з помилками. Але я на ньому тренуюсь.
                У мене є хвороба, я збираю на веранді нашу стару одежу, а потім щось з неї ріжу-фантазую. І ще я почала збирати кришечки від пластикових пляшок на мозаїку. А сайт робила по шаблону чи сама? Я все про сайт села думаю, але розуму не вистачає.
                А я збираю залізні кришки від стрельнувшої консервації. Вже дві є!
                На кульчики вже назбирала

                  923.09.16, 16:37Відповідь на 3 від Momyshka

                  я там був.дякую!

                    1023.09.16, 16:39Відповідь на 6 від Ми Ла


                    Клас! Сайт мені дуже сподобався! Гарний і корисний!
                    дякую! можна його розкручувати, але краще новий зробити. Бо він трішки не так зроблений, з помилками. Але я на ньому тренуюсь.
                    У мене є хвороба, я збираю на веранді нашу стару одежу, а потім щось з неї ріжу-фантазую. І ще я почала збирати кришечки від пластикових пляшок на мозаїку. А сайт робила по шаблону чи сама? Я все про сайт села думаю, але розуму не вистачає.
                    А я збираю залізні кришки від стрельнувшої консервації. Вже дві є!
                    невезуха

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна