хочу сюда!

Марсель

35 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 35-40 лет

Ластівки

Альона десь вичитала що соьгодні ліпили пташок щоб закликати весну, я знаю що 22 березня ліплять жайвірів,  колега казала що на Стрітення їх також ліплять... осі і розберись.
а я якраз сьогодні фарбувала ластівок, може воно недаремно? 
фарбую і посміююсь - ластівки такі міцненькі, аж ніяк не тендітні, це ще як ліпила згадувалась мені весна 13-го року. от ви певно гадаєте що ластівочка вона така ніжна, маленька, а я пригадую як тієї весни сів горобчик на мотузку, що ластівки її вважали своєю... ой-йой-йо що було... як вони його били... пір'я сипалось, аж поки я не розігнала... от тобі й ластівочка, а летить як винищувач, а за нею друга, і по колу - розвернулась і знову... це я тоді ще винищувачів не бачила, не літали вони у нас аж дахи чіпляючи, то вже потім.... 
то про фігурки... нехай же вони такі міцненькі теж будуть охоронними талісманами - щоб жоден горобець на чужу мотузку не мостився!
11

Комментарии

124.02.16, 20:32

а чому чорні? ...а не синьо-жовті...

224.02.16, 20:49Ответ на 1 от Недурка

та можу й синьо-жовті, якщо треба
    от тепер сиджу й думаю - чого чоні? ось ще Кайффи прийде, скаже - "якби не чорні"... то чого ж чорні?????
    мабуть тому що ластівки і шпаки справді чорні... може це через стереотипи??
    от добре з драконами - і бузкові і рожеві, і з калиною, і з листячком. і все як так і треба.
    пора відключати думання хай йому абищо

324.02.16, 20:56Ответ на 2 от Solяріс

427.02.16, 23:27

Это кайф! Да не буду я спрашивать, чего чёрные. Ласточки такие и есть. Только почему Кайффи?