хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Майбутній шедевр.

Усім привіт!
Хочу показати вам свою, хай і не закінчену, роботу, над якою я працюю. Але спочатку розповім, як я до цього додумалась.smile

У дитинстві мені матуся купила книжечку чи журнальчик "Вишивала я узори".

Там непогані схеми для вишивання хрестиком. Різні квіти кольорові, картини чорно-білі. А серединку цієї книжечки прикрашає велика схема "Магнолія".

Книжечка за роки вже потріпана, особливо схема магнолії.
З першого погляду я закохалася у цю красуню. І от результат моєї "закоханості" можна побачити на рушнику (замітка "Зіграв свою роль") і на картині, вишитій хрестиком (замітка "Мои работы"). Але на цьому я не зупинилася.
Інколи мені у голову приходять ідеї, яких потім важко позбутися. Вони сидять у моїй голові і не дають мені спокійно жити, поки я не втілю їх у життя. І одного разу така думка-ідея мене відвідала.
Десь 7-8 років тому я розробила схему для плетіння бісером. Спосіб плетіння називається "монастирське плетіння".

(Раніше дівчатами ми таким плетінням робили собі браслети.)
Тоді я розпочала роботу над цією картиною. Але довелося припинити плетіння, так як бісер дорогий і не вистачало часу. Кілька років тому довелося перемалювати усю схему заново, оскільки попередня трохи пожовкла і не було видно деяких кольорів. І я знову відновила роботу над цією красунею.
Уніч з 06.09. на 07.09. о 1:30 годині ночі я закінчила першу половину своєї картини. Ось так вона виглядає:

Її ширина 39 см. На днях розпочнеться робота над другою половиною, де магнолія зображена на тлі неба (продовження). Тож попереду ще довга і кропотлива робота.

Така робота потребує великого терпіння, бажання. І грошей. Адже матеріал дорогий - чеський бісер. Сама схема вийшла велика - 65х94 см.

P.S. На продовження цієї роботи мене надихає і живить думка про те, якою гарною буде ця картина.
9

Коментарі

17.09.15, 19:13

а де бісер берете? я Вам в чат кину адреси, де можна купить дешевше

    27.09.15, 19:50Відповідь на 1 від Анна-Марія

    Дякую за сайти. Можливо ними і скористуюсь. У нас в місті є магазин, де я і купую бісер. Там я уже поспійний покупець. Але якщо не зможу купити потрібний мені колір бісеру, то буду шукати в інтернеті. Оскільки для ствола дерева використовую особливий колір.

      Гість: Feya)

      39.09.15, 11:02

      Щелепа впала і розбилася. Оце йо-ма-йо!!!

        428.09.15, 17:59

        супер!

          516.10.15, 12:31

          Это кайф! Надо будет и мне врубиться, а потом клеши цветочками вышить.