хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Ефективне оголошення у «знайомства».

Більшість жіночих оголошень – пустота, самовпевненість, нерозуміння чоловічих очікувань.

Ваше оголошення має одразу нести якнайбільше інформації про Вас, а не потім.

Давайте усвідомимо, що познайомитись і вибрати для заміжжя це різні речі.

         Щоб було з чого обирати треба зацікавити хоча би двох претендентів на ваше серце. Ширше роздвигайте угору віковий діапазон для претендента.

         Уявіть якого мужчину ви бажаєте: середнього достатка, – олігарха, чи трудягу. Відповідно до очікувань, давайте інформацію про себе: в побуті і в професії, а не похвальбу своєму тілу і характеру.

Вгадайте з 3-х разів на яку жінку більше мужчин зверну.ть увагу:

                   Люблю подорожі до моря = вирощую квіти і овочі;

                   поїздки на автомобілі    = шию і вишиваю;

                   Походи у кіно і ресторан = люблю смачно готувати;

         Фото має бути три, а саме: 1) обличчя крупно і з мінімумом макіяжу; 2) на повний зріст в місті чи на природі; 3) оголене тіло: на пляжі, чи на присадибній ділянці. Коли вам за 30-ть, не покладайтесь лише на своє тіло.

         Щоб показати душу і характер, напишіть про захоплення поезією, чи театром. Повідомте про свою емоційну стриманість і готовність терпіти певні його вади, наприклад – паління.

         Вам напевно напише мужчина, який «упізнає» себе в намальованому вами образі. Так що, поставтесь до цього відповідально.

         Запитуйте, дам пояснення. 

2

Коментарі

112.03.15, 19:05

Логічно!

    213.03.15, 08:41Відповідь на 1 від taras021

    Вдале оголошення - http://blog.i.ua/community/5603/1645790/

      327.03.15, 15:22

      Это точка зрения мужчины) под себя писали) надо быть искренней и естественной, правдивой.... по крайней мере, честно ..если я не люблю поэзию и театр?)))), по вашему надо притвориться)))) а дальше что?...притворяться постоянно, что люблю готовить и вышивать крестиком)))))... но лично я этого не люблю, то как быть? ..больше люблю водить автомобиль, выезды на природу, люблю лыжи, боулинг, коньки... .. не видать мне "мужчину моей мечты " ?..ну что ж, будем искать...

        427.03.15, 17:19Відповідь на 3 від Маммамія

        надо быть искренней и естественной, правдивой.... по крайней мере, честно ..если я не люблю поэзию и театр?)))), по вашему надо притвориться)))) а дальше что?...притворяться постоянно, что люблю готовить и вышивать крестиком)))))... но лично я этого не люблю, то как быть? ..Я не закликаю бреехати! Це лише приклад про що писати. У вас чудові захоплення для мешканки міста. Хай вам пощастить!

          527.03.15, 17:36Відповідь на 4 від tallmud

          А я и не говорю, что вы призываете врать, вы предлагаете притворяться, чтобы понравится мужчине у вас в анкете написано, что учите женщин знакомиться))).. а сами вы в паре? .... или ищете клиентов для коучинга

            627.03.15, 17:48Відповідь на 5 від Маммамія

            Я одружений 45 років з однією жінкою. Я пропоную писати резюме для мужчини певного типу, наприклад селянина, з цікавой для нього інформацією. Перечитайте уважно мій блог. Якщо ми потоваришуємо, ви окріпнете і не пожалкуєте.

              727.03.15, 18:18Відповідь на 6 від tallmud

              я за вашу анкету в разделе Знакомства веду речь, "Вчу жінок вдало знайомитись" ... не понятно

                827.03.15, 18:19Відповідь на 6 від tallmud

                и как я должна окрепнуть в смысле

                  928.03.15, 09:01Відповідь на 7 від Маммамія

                  Читайте співтовариство - http://blog.i.ua/community/5603/
                  і окріпнете

                    1028.03.15, 09:23Відповідь на 9 від tallmud

                    я вам не верю