хочу сюда!
 

Наталья

37 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 34-40 лет

8 Березня – Свято Щасливої Жінки. Мої вітання!

З Святом Вас, незбагнені створіння!

З Святом, яке вже давно для більшості тої частини людства, яка знає про його існування, втратило своє політико-ідеологічне забарвлення і стало Святом, святом Жінки, як категорії непізнаного, незбагненого, небезпечного,  і від того не менш спокусливо-провокативного всеохоплюючого джерела тепла, екстатичної розкоші, бажання, затишку, поезії, творчої наснаги та інших чинників божевілля.

Людством проголошено багато свят для жінок,серед яких напевно найважливішими є День Матері та День Бабці, але ці свята радше відносяться до свят професійних, бо асоціюються з виконанням тяжкої, повсякденної праці. Отже, Свято Жінки, як явища, якщо хочете – Божого Дару,  рано чи пізно повинно було виникнути, бо воно з розряду явищ природніх, як схід сонця, прихід Весни, Літа, Осені чи там Зими, як буревій, як спека і холод,  та інші радощі буття.

Я вітаю Вас чарівні квіти Природи з цим святом! Хай воно стане для Вас приводом бодай раз на рік усвідомити свою сутність і призначення в цьому світі, відчути себе центром Всесвіту і зрозуміти, що не все так погано, як іноді видається. Що Ви – істоти всемогутні. Ви можете все, у ваших руках нитки Добра і Зла. Це ж ви надихаєте на створення шедеврів, на бійки і війни... Це заради Вас будуються фінансові імперії і руйнуються світи... Ви всемогутні, тому будьте мудрими і милостивими. Тоді буде Вам Щастя.

Я Вам бажаю того Щастя! Не тільки його зовнішніх атрибутів, як то добробут, статус в товаристві, успіхи дітей та коханих. Бо це все дуже потрібне, але лише похідне від того правдивого Щастя, якім є стан душі, коли ти усвідомлюєш і впевнена, що тебе люблять і кохають, що в твоїх силах досягнути бажаного не завдаючи болю іншому, що тебе розуміють і ти розумієш навзаєм, що тобі є на кого спертися і когось підтримати, що найбільше в світі щастя – подарувати щастя ближньому. Я вам бажаю такого щастя, щоб на вашому шляху частіше зустрічалися щасливі люди, бо бути щасливим зі щасливою людиною – це вершина щастя.

Ще раз вітаю Вас зі святом, чарівні, милі, кохані. Я вас любив, люблю і буду любити, такими як ви є, а без вас цей світ просто нікому непотрібний.

Фото http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Crocus_5.jpg

Автор Tocecas http://members.fotki.com/tocekas/about/ Каунас, Литва

5

Комментарии