О сообществе

Все що пов"язано з фактами працівілізацій

Важные заметки

Вид:
краткий
полный

Піраміди, Єгипет і тд

Яструб захищатиме голубів миру у Ватикані

  • 10.04.14, 10:08
Яструб захищатиме голубів миру у Ватикані

Яструб з кличкою Сільвія пройшов спеціальний курс навчання на півночі Італії. У Ватикані сподіваються, що птахові вдасться захистити папських голубів, яких традиційно випускає Папа Римський Франциск під час своєї недільної проповіді.
 
У січні поточного року голодна чайка і ворон атакували голубів миру, які в підсумку померли від завданих їм ушкоджень.
 
Яструби та інші хижі птахи нерідко використовуються для боротьби з небажаними пернатими гостями на великих об'єктах і заходах. Так, вони використовуються для відлякування птахів в аеропортах і на футбольних стадіонах.

http://ua.korrespondent.net/world/3347043-yastrub-zakhyschatyme-holubiv-myru-u-vatykani


Я ж не Пшонка, у мене немає таких грошей

  • 10.04.14, 09:50
 Ти не охрєнєл? Та я сюди сам прийшов!  Про що говорили Ахметов і Левченко з протестувальниками

"Ти не охрєнєл? Та я сюди сам прийшов!"
Про що говорили Ахметов і Левченко з протестувальниками

http://ua.korrespondent.net/ukraine/events/3346214-ty-ne-okhrieniel-ta-ya-suidy-sam-pryishov-pro-scho-hovoryly-akhmetov-i-levchenko-z-protestuvalnykamy


Три карпатські чекісти, безголовий Ленін, дерев'яний орел і буйв

  • 10.04.14, 09:32
Три карпатські чекісти, безголовий Ленін, дерев'яний орел і буйвіл із сіном – у XX столітті кожна нова влада впроваджувала свою ідеологію на вулиці міст Буковини. Нерідко це приводило до курйозів, пише Ірина Пустиннікова у №13 журналу Корреспондент від 4 квітня 2014 року.

Нинішній «ленінопад» і зняття зірок з адмінбудівель явище не нове. Кожна влада прагне вторгнутися в міський простір пам'ятними знаками і монументами, а новий порядок логічно починає з демонтажу старих символів.

Там, де влада змінювалася часто, таких монументальних пертурбацій було найбільше. Чернівецька область – саме такий край: у ХХ столітті регіон був австро-угорським, дуже короткий час в роки Першої світової – російським, з 1918-го –румунським, з 1940-го – радянським і, нарешті, з 1991 року він український.

Зараз любителям історії дуже цікаво відшукувати на старих знімках підказки про те, коли була зроблена фотографія. Головним плацдармом для «битви монументів» була, звичайно ж, центральна площа буковинської столиці.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/events/3346691-korrespondent-monument-istyny-borotba-rezhymiv-za-nalezhne-vidobrazhennia-ideolohii-na-bukovyni-chasto-pryvodyla-do-kurioziv