О сообществе

Все що пов"язано з фактами працівілізацій

Важные заметки

Вид:
краткий
полный

Піраміди, Єгипет і тд

Зафіксовано другий за сьогодні потужний спалах на Сонці

  • 14.05.13, 19:20

Другий раз за сьогоднішню добу потужний рентгенівський спалах, подібних якому не було з жовтня 2012 року, відбувся на Сонці. Про це свідчать дані центру прогнозу космічної погоди Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США. Проте вчені поки не очікують магнітних бур. Як повідомляється, о 19.16 по Києву в активній області, що знаходиться на східному лімбі (краю Сонця), ставася рентгенівський спалах класу X2.8. Раніше у цій же області в 05.17 стався спалах класу X1.7. Дивіться ВІДЕО: NASA зафіксувала потужний спалах на Сонці
Більше читайте тут: http://tsn.ua/svit/vchenimi-zafiksovana-drugiy-za-sogodni-potuzhniy-spalah-na-sonci-294004.html

Тибетська книга мертвих

  • 13.05.13, 16:59
«Тибетська книга мертвих» - найбільш поширена на Заході назва тибетського буддійського тексту «Бардо Тхедол» (також «Бардо Тодол»)
http://ec-dejavu.ru/b/Bardo_todol.html


Кам'яна Могила

  • 13.05.13, 16:23
Кам'яна Могила — світова пам'ятка давньої культури в Україні поблизу Мелітополя смт. Мирне у Запорізькій області над річкою Молочною, Національний історико-археологічний заповідник. Пагорб, що тисячоліттями служив людям вівтарем для відправлення релігійних обрядів, містить декілька тисяч унікальних стародавніх наскельних зображень — петрогліфів.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/uk/f/f0/Kam_mohyla.jpg

Стоунхендж

  • 12.05.13, 11:33
Стоунхендж, Стоунгендж (англ. Stonehenge, від староанглійського Stan Hengues — «Висячі Камені») — дольмен, що складається з декількох кілець із гігантських (до 8,5 м висотою) каменів. Розташований в Англії на горбистій пустці поблизу міста Солсбері (графство Вілтшир) за 130 км на південний захід від Лондона на Солсберійській рівнині.
Тричі перебудовувався між 3500 і 1100 роками до н. е.

Файл:Stonehenge Total.jpg

Розетський камінь

  • 12.05.13, 10:14

Розетський камінь — гранітна плита з вибитими на ній трьома ідентичними за змістом текстами, в тому числі двома на староєгипетській мові — написаними староєгипетськими ієрогліфами та єгипетським демотичним письмом, та однією з давньогрецьких мов, койне.

Знайдений французьким лейтенантом П'єром Франсуа Бушаром 15 липня 1799 року в Єгипті поблизу невеликого міста Розетта (нині Рашид), недалеко від Александрії.

З 1802 року камінь знаходився в Британському музеї, зараз влада Єгипту веде переговори щодо повернення пам'ятки. [1]

Розмір розетського каменя — 1187730 см; маса — близько 750 кг.

Історія

Після того як камінь було знайдено, його відправили до Каїру, де за рік до цього за наказом Наполеона було відкрито Інститут Єгипту (Institut de l'Egypte), потім його переправили до Александрії. Але у 1801 році французи зазнали поразки від англійців і були змушені передати їм камінь разом з низкою інших пам'яток. Розшифровкою єгипетських текстів на камені паралельно займалися французький вчений Сильвестр де Сасі, шведський дипломат Давид Окерблад, англійський учений Томас Янг та французький дослідник Жан-Франсуа Шампольйон, якому врешті і вдалося розшифрувати текст давньоєгипетської пам'ятки.

Таємниці демотичного тексту вдалося відкрити досить швидко. Паралельно, в один і той же час, його розшифрували Давид Окерблад та Сильвестр де Сасі.

Файл:Rosetta Stone.JPG