О сообществе

Все що пов"язано з фактами працівілізацій

Важные заметки

Вид:
краткий
полный

Піраміди, Єгипет і тд

Блаватська Олена Петрівна

  • 19.05.13, 17:10


Блаватська Олена Петрівна (рос. Елена Петровна Блаватская, уроджена Гелена фон Ган нім. Helena von Hahn ; *31 липня (12 серпня) 1831, Катеринослав (зараз Дніпропетровськ) — † 26 квітня (8 травня) 1891, Лондон) — письменниця, мандрівниця, теософ. Одна з засновників Теософічного товариства.

За деякими західними джерелами, Олена Блаватська — прибічниця окультизму та спіритуалізму; за російськими джерелами (деякі філософські словники, енциклопедії, підручники), вона філософ, науковець та релігієзнавець

У 1848—1875 роках вона здійснила фактично триразову навколосвітню подорож.

1875 року у Нью-Йорці разом з полковником Г. С. Олкоттом заснувала Теософське товариство, головною метою якого було «створити ядро Всесвітнього Братерства, де не буде мати значення різниця раси, колір шкіри, стать, каста й віросповідання».


Єгипетська експедиція

  • 18.05.13, 14:40
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/29/Francois-Louis-Joseph_Watteau_001.jpg

Єгипетська експедиція Наполеона мала наслідком зростання інтересу до стародавньої історії Єгипту. В результаті експедиції була зібрана і вивезена в Європу величезна кількість пам'яток. В 1798 році було створено Інститут Єгипту (фр.L'Institut d'gypte), що поклав початок науковому вивченню стародавнього Єгипту.