О сообществе

Все що пов"язано з фактами працівілізацій

Важные заметки

Вид:
краткий
полный

Піраміди, Єгипет і тд

"Комета століття"

  • 28.11.13, 16:22
Для  кометы века  настал судьбоносный день

28 листопада, комета ISON, яка може стати найяскравішою за останні 100 років, досягне найближчої до Сонця точки своєї орбіти.

Якщо гравітація зірки не розірве комету, жителі землі ще кілька тижнів зможуть бачити її в небі.

Комету відкрили 21 вересня 2012 року два астрономи-любителі: білорус Віталій Невський та росіянин Артем Новічонок. Спостереження було зроблене у Кисловодській обсерваторії, що входить до Міжнародної наукової оптичної мережі, або скорочено ISON, завдяки якій комета і отримала свою назву.

За словами вчених, комета вперше підлітає до Сонця, тому становить великий науковий інтерес. Її ядро, по суті, - це частинка матерії, що з'явилася під час зародження Всесвіту близько 4,5 мільярда років тому.

http://ua.korrespondent.net/tech/3272059-do-sontsia-pidlitaie-odna-z-naiiaskravishykh-za-ostanni-100-rokiv-komet

Знайдено ген, який змушує тканини відновлюватися, як у молодості

  • 10.11.13, 10:50
Група вчених із США виявила ген, внаслідок активації якого тканини дорослих мишей починають відновлюватися так само швидко, як у молодих особин. Результати дослідження опубліковані в журналі Cell.

"Звучить як наукова фантастика, але ген Lin28a може бути частиною цілющого коктейлю, що надає тканинам дорослих виняткових здатностей до відновлення, які спостерігаються у молодих тварин", - пояснив Джордж Дейлі з Дитячої лікарні Бостона, який є провідним автором дослідження.

Делі та його колеги припустили, що важливу роль у процесі відновлення тканин може відігравати білок, який кодується геном Lin28a. Цей ген активний на стадії ембріонального розвитку, проте з віком рівні білка, який він кодує, в організмі падають.

Штучна активація гена призвела до того, що розмноження та міграція клітин тканин повернулися на рівень "юності" організму, у мишей швидше відростала зголена шерсть, а також легше відновлювалася хрящова, кісткова та сполучна тканини у випадку поранення вух та пальців.

Lin28a надавав свою доброчинну дію через стимуляцію клітинного дихання - процесів переробки поживних речовин та кисню, що надходять у клітину на універсальні молекули аденозинтрифосфату (АТФ), які служать джерелом енергії для переважної більшості біохімічних реакцій.

Автори статті вважають, що їхні результати можуть допомогти у створенні препаратів, що сприяють відновленню тканин у людей

http://ua.korrespondent.net/tech/science/3205540-znaideno-hen-yakyi-zmushuie-tkanyny-vidnovluivatysia-yak-u-molodosti

Астрономи знайшли квазари, в яких газ поводиться незвично

  • 10.11.13, 10:41
Астрономи знайшли рідкісні квазари, в яких газ поводиться незвично

Астрономи виявили 17 квазарів, в яких газ, що оточує чорну діру в центрі квазара, рухається незвичайним чином: частина його летить від діри, а частина – до неї.

Квазарами називають центральні області галактик. У центрах квазарів розташовані супермасивні чорні діри, куди по спіралі падає речовина.

Вчені використовували дані проекту Слоановського цифрового огляду неба (Sloan Digital Sky Survey, SDSS). Вони проаналізували доплерівський зсув газових коконів квазарів (зміна довжин хвиль в їх спектрі, викликана рухом відносно Землі) і виявили 17 з них, в яких велика частина газу, навпаки, рухається у напрямку до діри.

За розрахунками вчених, такі квазари зустрічаються з частотою 1 на 10 тисяч.

Зазначимо, що такого руху газу в квазарах існуючі теорії не передбачали.

Пояснити незвичайний рух газу можна, якщо припустити, що газ не падає в дірку, а обертається навколо неї, вважають вчені. Тоді спостерігачеві на Землі буде здаватися, що частина газу рухається до нього, а інша частина - від нього.

http://ua.korrespondent.net/tech/science/3205786-astronomy-znaishly-ridkisni-kvazary-v-yakykh-haz-povodytsia-nezvychno


Мохенджо-Даро

  • 10.10.13, 20:30
http://os1.i.ua/3/1/11400213_de0f7afd.jpg


http://os1.i.ua/3/7/11400189_9b2b2df2.jpg
http://www.skitalets.ru/books/risk_mauri/264.jpg
http://os1.i.ua/3/1/11400233_3acb7b80.jpg

Місто Мохенджо-Даро виникло близько 2600 року до н. е. і було покинуте десь за дев'ятсот років тому. Вважається, що за часів розквіту місто було адміністративним центром цивілізації долини Інду і одним з найрозвиненіших міст Південної Азії. Імовірно, його мешканці зазнали винищення під час навали арійців.

«Пагорб мерців» був уперше серйозно досліджений в 1920-х роках експедицією британського археолога Джона Маршалла, який назвав знахідки Мохенджо-Даро «ідентичними» артефактам, виявленим у Хараппі, 400 км вище за течією Інду (див. «Індська цивілізація»).

У попередніх дослідженнях «пагорб мерців» описувався як прикордонна фортеця месопотамської цивілізації, однак спроби ідентифікувати Мохенджо-Даро й інші центри Індської цивілізації зі східними містами-державами, згаданими в шумерських текстах, поки що безуспішні.


Канигін Юрій Михайлович. Шлях аріїв

  • 10.10.13, 11:10


Книга "Шлях аріїв" допомагає вичавлювати з себе раба кожному адекватному українцеві.

http://ukrmemoria.com/%D0%A8%D0%BB%D1%8F%D1%85_%D0%B0%D1%80%D1%96%D1%97%D0%B2

http://ar25.org/sites/default/files/node/2013/04/22038/13042301.jpg

Розгадуємо таємниці давнього Єгипту: Рамзес і культ Маат

  • 08.10.13, 21:24
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b4/La_Tombe_de_Horemheb_cropped.jpg


Маат — в староєгипетській релігії богиня-уособлення світопорядку і істини.

Маат почиталася як дочка і око бога Ра, брала участь разом з ним в створенні світу з хаосу.

Дружина бога Тота.

У замогильному суді Осіріса при зважуванні серця покійного на чашу вагів клали перо Маат.

Символ Маат і її ієрогліф — страусине перо.

Центр культу Маат знаходився у Фіванському некрополі.

http://amenra.ru/wp-content/uploads/2011/08/Ris_6_Vesy_495_400_175_Web.jpg