хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Расизм. Це елементарно, Уотсон!

"Я достаточно мрачно смотрю на будущее Африки. Вся наша социальная политика базируеться на том, что у них такие же умственные способности как и у нас, в то время как все тесты говорят об обратном, и я знаю, что с этой щекотливой темой некуда ткнуться. Я надеюс, что все люди равны, но в то же время люди, имеющие дело с черными работниками, считают, что это не так". 

З інтервью Джеймса Уотсона газеті Times, жовтень, 2007 року. 

"Нет твердых оснований предполагать, что интеллектуальные способности народов, географически разделенных в ходе эволюции, должны были развиваться одинаковым образом. Нашего желания из всеобщего гуманизма приписать всем одинаковую силу рассудка для этого будет недостаточно". 

З книги Джеймса Уотсона " Избегайте скучных людей". 

Довідка: Джеймс Уотсон - американський молекулярний біолог, найбільш відомий за встановлення структури молекули ДНК у 1953 році. Він, разом з Френсісом Кріком та Морісоном Вілкінсом, був нагороджений Нобелівською премією з фізіологіі та медицини 1962 року "за своі відкриття в галузі молекулярноі структури нуклеінових кислот та іх значення для передачі інформаціі в живому матеріалі". (Wikipedia).
16

Коментарі

Гість: R0mmel

14.02.12, 14:03

якщо раніше толєрасти могли розумову відсталість негрів списати на соціальні і економічні умови, в яких вони жили, то чому ж тепер, маючи в Штатах преференції у влаштуванні на роботу, вступу до коледжу (куди часто чорних беруть тільки тому, що вони чорні), вони не використовують ці преференції? Правда очевидна, але всі чомусь заривають голову в пісок, як страуси.

    Гість: Ogin

    24.02.12, 14:07

    Після 2050 року кожен другий житель землі буде африканцем...

      анонім

      34.02.12, 15:17

      На моэ переконання з думкою такої людини варто рахуватися.

        44.02.12, 15:56

        люди не равны и никогда таковыми небыли, кто то умнее кто то красивее и нечего тут за уши притягивать равенство

          54.02.12, 15:57Відповідь на 3 від анонім

          На моэ переконання з думкою такої людини варто рахуватися.Wikipedia пишут туда кому не лень

            64.02.12, 16:27

            Ета нє біолаг, а фашіст праклятий! Гітлєрапаклоннік!

              Гість: lkjmn

              74.02.12, 17:24

              Любити, поважати і співчувати слід всім людям, всім живим істотам. Це позиція вищого за всіх.

                84.02.12, 18:47Відповідь на 7 від Гість: lkjmn

                На 100% з вами згоден! Як уже за_бали ці довбані нацики! Ніби проблем інших нема...

                  Гість: PR3D4T0R

                  94.02.12, 20:27Відповідь на 2 від Гість: Ogin

                  Після 2050 року кожен другий житель землі буде африканцем...Щось ви, князю, заганяєтесь... А якже китайці та індуси? І чому саме 2050?

                    104.02.12, 20:29Відповідь на 8 від Рябчик

                    На 100% з вами згоден! Як уже за_бали ці довбані нацики! Ніби проблем інших нема...Уотсон нацик?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна