хочу сюда!

Татьяна

32 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Апогей толерантності

Активістка антирасистського руху була згвалтована нелегальним іммігрантом після відвідування фестивалю, що був присвячений боротьбі з расизмом. Італійська соціальна працівниця стала жертвою злочину після відвідин "антирасистського" заходу під назвою "Фестиваль мультиетники" в Реджіо Емілія, Італія.
Потерпіла та її наречений потоваришували з нелегалами під час фестивалю та прийняли запрошення від них залишитися. Наречений був у полоні на вістрі ножа, в той час як жінка-жертва була згвалтована. Напад стався в червні минулого року, проте поліція тільки зараз заарештувала підозрюваного. У згвалтуванні звинувачується Buojemaa Es Sahly, 32-річний нелегал з Марокко.
джерело англійською та джерело італійською

нагадаємо прихильникам теорії "всі люди однакові", що за даними лондонської поліції 92% всіх згвалтувань скоюють не-білі емігранти eutimes

21

Комментарии

130.10.13, 19:48

За кого боролась - с тем и попоролась!

230.10.13, 20:00Ответ на 1 от gav5713

та бабу шкода, хоч і дура

330.10.13, 20:04Ответ на 1 от gav5713

Ви випередили мене.Те саме написати хотів.

430.10.13, 20:15

Мізків немає - життя навчить. Двоє ідіотів, що дівка, що її бойфренд. Хай ще пізніше на гей-парад сходять - може хлопаку перепаде шматочок толерантності

Гость: lkjmn

530.10.13, 20:33

Як тут не згадати народну мудрість: "Що посієш, те і вродить" І цитатку з Кобзаря: "Орють лихо, лихом засівають, а що вродить? Побачите, які будуть жнива!".

Жнива, пліз!

630.10.13, 20:35Ответ на 4 от Lost_paradise

ну, на гей-параді вже обов"язково білі "затолерують", а то з чорними випадково вийшло. Всі ж люди однакові, я сам чув, по телеку казали

730.10.13, 20:37Ответ на 5 от Гость: lkjmn

спекотно в жнива буде...

830.10.13, 20:41Ответ на 6 от R0mmel

ну, на гей-параді вже обов"язково білі "затолерують", а то з чорними випадково вийшло. Всі ж люди однакові, я сам чув, по телеку казалиТелек це наше всьо, раз казав, так і є. Немає поганих народів - є погані люді, злочин немає національності, далой расизм, наші дєди ваєвалі і бла, бла, бла

Гость: lkjmn

930.10.13, 20:43Ответ на 7 от R0mmel

Вже починаються. Тут приходить думка: "Добре зо ми у злиднях живемо, то вони до нас не сунуть."

1030.10.13, 20:46Ответ на 9 от Гость: lkjmn

скажімо так, добре, що десь недалеко живуть набагато краще, бо наші злидні то і так їхня мрія

Страницы:
                      1
                      2
                      4
                      предыдущая
                      следующая