хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Орангутанг в уряді Італії

Італійський сенатор Роберто Кальдеролі від антиіммігрантської партії «Північна ліга» заявив, що перший чорношкірий міністр в уряді країни Сесіль Кьєнге нагадує йому орангутанга. Висловлювання викликало хвилю обурення в соціальних мережах і серед політичного класу, повідомляє «ВВС».

«Я люблю тварин - ведмедів і вовків, як всі знають, але коли я бачу картинки Кьєнге, я не можу не думати про риси обличчя орангутанга. Хоча я не кажу, що вона орангутанг», - сказав Кальдеролі на мітингу в північноіталійському місті Тревізо.

Сенатор заявив, що успіх Кьєнге служить прикладом для «нелегальних іммігрантів», охочих приїхати до Італії. Він також висловився в тому сенсі, що Кьенге краще працювати міністром «у її власній країні».

Реагуючи на скандал, прем'єр-міністр Італії Енріко Летта заявив, що слова Кальдеролі «переходять всі межі», і висловив «повну солідарність і підтримку Сесіль».

Сам сенатор спочатку вибачився лише із застереженнями, наполягаючи, що його репліки з'явилися частиною більш широких дебатів про імміграцію. Пізніше він повідомив, що сам зателефонував Кьенге і вибачився, передає «Укрінформ».

Міністр інтеграції Сесіль Кьенге - громадянка Італії, але вона народилася в Демократичній Республіці Конго. Кьенге живе в Італії з 1983 року, за професією лікар. Вона вже не вперше стає мішенню расистських випадів політиків із «Північної ліги».

Раніше один із членів партії був виключений із фракції у Європарламенті за слова про те, що Кьенге насаджує в Італії «традиції родоплемінного ладу».

http://ua.for-ua.com/world/2013/07/15/130830.html


10

Коментарі

анонім

116.07.13, 11:59

Європі не вистачає людей типу Мусоліні. Ото й зявляються в урядах та парламентах як не макаки, так гомосеки.

    216.07.13, 12:02Відповідь на 1 від анонім

    Європі не вистачає людей типу Мусоліні. Ото й зявляються в урядах та парламентах як не макаки, так гомосеки.так, взагалі вже докотилися. Дуче в гробу перевертається

      316.07.13, 12:19Відповідь на 2 від Lost_paradise

      Європі не вистачає людей типу Мусоліні. Ото й зявляються в урядах та парламентах як не макаки, так гомосеки.так, взагалі вже докотилися. Дуче в гробу перевертаєтьсяПісля того як а штатах президентом став нігер... я вже сильно не дивуюсь... Подумаєш міністр афроіталійка

        416.07.13, 12:29Відповідь на 1 від анонім

        Європі не вистачає людей типу Мусоліні. Ото й зявляються в урядах та парламентах як не макаки, так гомосеки.Беніто не той хлопець. Середйого хВашистів половина були дуже кошерними хвашістами.
        Тут треба більш конкретний чоловік.

          анонім

          516.07.13, 12:36Відповідь на 4 від Perovdupu

          Європі не вистачає людей типу Мусоліні. Ото й зявляються в урядах та парламентах як не макаки, так гомосеки.Беніто не той хлопець. Середйого хВашистів половина були дуже кошерними хвашістами.
          Тут треба більш конкретний чоловік.
          Так я не проти, навіть дуже навпаки.

            616.07.13, 12:53Відповідь на 5 від анонім

            Європі не вистачає людей типу Мусоліні. Ото й зявляються в урядах та парламентах як не макаки, так гомосеки.Беніто не той хлопець. Середйого хВашистів половина були дуже кошерними хвашістами.
            Тут треба більш конкретний чоловік.
            Так я не проти, навіть дуже навпаки.

              716.07.13, 12:55Відповідь на 4 від Perovdupu

              В 1937 році Мусолліні прийняв декрет "Про захист раси", всім євреям було заборонено займати державні пости, заборона шлюбів між італійцями та євреями, заборона служби в армії, єврейське майно оголошено державним, заборонено справляти єврейські культи. В 40-х було створено два концтабори для євреїв у Фоссолі і Больцано,

                Гість: R0mmel

                816.07.13, 12:59

                а чи не засланий козачок той Кальдеролі? Оце ляпнув, так тепер стільки борцунів з праклятим фошизмом повилазить...Це так само як і з яйцеметанням в польського президента. От типу, погані українські націоналісти. А виявилось що яйце кинула афа-шавка, яку до того ж ще й неодноразово бачили на всіляких мітингах за сРусскій Мір...

                  916.07.13, 13:07Відповідь на 8 від Гість: R0mmel

                  Та все може бути. Я в принципі поважаю Лігу Півночі, бо це організація з правими принципами, хоч і сепаратистська. Хоча це насправді реалії життя Італії. там весь південь лівий, а північ права. Проект-не проект не знаю, принаймні те що знаю зі ЗМІ і від знайомих, що живуть в Італії - симпатизують вони мені

                    Гість: R0mmel

                    1016.07.13, 13:15Відповідь на 9 від Lost_paradise

                    оффтоп - такий поділ політичної карти недивний. Хто більше зберіг в собі расу, той і дотримується нормальних поглядів. А на півдні арабо-африканські домішки досить сильні, от тобі й злочинність і лівачки до купи. Пам"ятаю, колись дуже давно працював на одній взуттєвій виставці, і там було багато італійців з Півдня та турецьких компаній. Так мене що вразило, що турки в порівнянні з тими італійцями були просто білокурі Зігфріди

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна