хочу сюда!
 

Валерия

31 год, водолей, познакомится с парнем в возрасте 33-45 лет

Остання інфа на рахунок гей-параду

перепост зі спільноти ВК PidarOff: Зупинимо гей-парад 25 травня!

1. Гей-парад апеляційний суд дозволив. Кілька годин назад. Гей-парад буде.

Буде не менше сотні підарів і грантожерів ліберально-антифашистських псевдоорганізацій.
Фото головних організаторів підарського параду - http://vk.com/album-36287547_174617885

2. Підараси шифрують місце проведення. Кажуть публічно, що це буде Поділ. Імовірно брешуть і звертають увагу на Поділ, бо їх там не буде. Ми будемо покривати Київ мережею спостерігачів.

3. Менти готують провокації супроти націоналістів. В РУВС викликали на бесіди усіх зсучених пєтухів, роздавали вказівки. Достовірна інформація. Отже, готуватися серйозно. Візьміть з собою запас грошей, зарядіть мобілку та увідомте друзів, що цього дня ви маєте повернутися додому і віддзвонитися чи відписатися.

4. Можливо саме менти пролобіювали проведення гей-параду для провокацій. Інформація для безпеки українців:- оперативна відео-зйомка в першу чергу знімає обличчя і взуття. Взуття у кожного 1-2 пари по життю, легко вираховувати потім вас будь-де та ідентифікувати. Беріть непримітні типові кеди, чи адідаси. Рідкісного кольору кроси - це дуже хороший орієнтир.

- менти ведуть зйомку через тихарів - осіб в цивільних шмотках, переважко в кепках чи окулярах, часто з барсетками, що імітують журналістів. Зйомка ведеться від початку і до кінця. Задача - прив'язати на відео вас до того як ви одягли маску і вас того, що буде в масці. Отож одягаючи маски, старайтесь в той же час змінити зовнішній вигляд - надягти іншу футболку(чи навпаки піддіти під одяг футболку іншого кольору), накинути іншу кепку, можливо навіть перед двіжем змінити кроси на кеди, чи джинси на шорти і т.п. 
Єдиний(!) надійний метод - відразу сховати обличчя і не розкриватися до відходу з місця акції.
- Дуже корисні кепки, кенгури, окуляри. Ви не приховуєте обличчя, але в десятки разів погіршуєте можливість вас ідентифікувати. 
Ідеальний набір - звичайні "найки", чи "нью беленси" + кепка + кенгур або куртка-штормовка сірого, чи темного кольору + сонцезахисні окуляри любого ступеню затемнення.
- Як поводити себе при затриманні міліцією: http://blog.i.ua/community/662/1214060/

5. Менти мають на меті використати гей-парад щоб показати: "звери нацисты убили пидарасов. Их пора в тюрьму!" Ментам треба фото, де підара хтось б'є ножем, фото де лезбіянок ударять бітою, можливо псевдозамінування, можливо натовп в чорних масках, який б'є журналістів.

УВАГА! Ми нормальні українці, що виступають проти примусового насадження збоченць в нашій країні. На марш підарів виходять не бойовики, а полудурки, грантососи, збоченці та дурачки. Ми маємо продемонструвати своє несприйняття цих ідей. Силова бійка в центрі міста в умовах такого негативного настрою ментів - закінчиться репресіями. Згідно нашого великого досвіду проведення подібних акцій ми рекомендуємо розігнати гей-парад з посмішками на обличчях. Беріть побільше кефіру, гондонів, помідорів, яєць, просто води. 

Задача нормальних українців - красиво і демонстративно розігнати цих збоченців, але без великих фізичних ушкоджень. 
Підари мають розбігатися під градом яєць, помідорів. Стояти заляпані кефіром, водою та бозна чим ще. Звичайно пару толерантних підсрачників має бути. Але важливо не перетворити це все в криваве побоїще!
Ми в змозі розігнати їх без особливих фізичних сутичок, бо їх буде небагато і вони убогі додіки. 
Тому налаштовуйте себе на креатив. Угамовуйте свого сусіда, якщо він надто розпалився і зібрався нанести комусь надто серйозний урон. В центрі під оперативну камеру при великій кількості ментів і їхнє очікування провокацій - ЦЬОГО РОБИТИ НЕ ВАРТО.

І головне!

Це не бойова акція. Це нормальна реакція усіх нормальних українців.
Беріть з собою друзів, дівчат, родичів, батьків.
Наша задача показати, що ми не зникли. Українці є і ми будемо боротися за свої цінності. Нам не треба дешеві євро гранти для того, аби захищати свої права!
Збір в 10:00 на Майдані Незалежності під Поштампом. Це зручне місце щоб звідти висунутися в будь-яку точку столиці, де буде помічено підарський парад. 
УВАГА! Ми просто гуляємо. Акція не зареєстрована, оскільки суд заборонив усі контр-акції. Але ніщо не заборонить гуляти українцям по своїй землі ;)

РЕПОСТ!
14

Комментарии

124.05.13, 18:39

" переважко в кепках чи окулярах, часто з барсетками"
Я в очках и без головного убора на улицу не выхожу!

  224.05.13, 18:55Ответ на 1 от gav5713

  " переважко в кепках чи окулярах, часто з барсетками"
  Я в очках и без головного убора на улицу не выхожу!
  ну і вуса то відрощуєш, то збриваєш - ідеальний шифрований екстреміст-натурал

   324.05.13, 19:02Ответ на 2 от R0mmel

   " переважко в кепках чи окулярах, часто з барсетками"
   Я в очках и без головного убора на улицу не выхожу!
   ну і вуса то відрощуєш, то збриваєш - ідеальний шифрований екстреміст-натурал
   У меня сейчас полуотросшая борода. Блин, ну что это - нормальные люди должны шифроваться, а пидоры строем ходить?!

    424.05.13, 19:09

    Настирні ж ці підари. Сподіваюсь завтра їм кияни влаштують Белград з Тбілісі

     524.05.13, 20:18

     Мало того, що підари - ще й мазохісти

      625.05.13, 04:03

      Акцію заборонено, проте вони сказали, що все одно проведуть. Але не сказали де. Якщо б сказали - я б під'їхав. Думаю, декілька пик встиг би рихтонути. А так... Про те впевнений, що у любому місці нашого міста за 5 хвилин вони отримають організовану та сувору відсіч. Я своїх киян знаю, і у цьому сенсі впевнений

       725.05.13, 14:30Ответ на 6 от Танк_

       ти знаєш, не треба навіть нікого лупити. Те, як пройшов цей "парад" - найкраща ілюстрація їх жалюгідності і адекватності українського суспільства в цьому плані. 1500 ментів, що охороняли аж 50 збоченців, з яких половина гастролери з Європи - це повний їх провал, і демонстрація всьому світу нашої позиції. Не допомогли навіть гранти з Заходу. Наскільки я знаю, це питання курують у нас через посольства Бельгії та Нідерландів, а бабла виділяють більше мільона євро на рік. На цей парад навіть запрошували мітингувальників за 200-400 грн. в залежності від екстравагантності одягу. Коротше, як то кажуть - "слів защітан"...

        825.05.13, 14:54Ответ на 7 от R0mmel

        А що, він таки пройшов? Я от годину як прокинувся, ще не в курсі.

         925.05.13, 16:15Ответ на 8 от Танк_

         50 калік пройшли 200 метрів під охороною ментів на Шулявці, біля кіностудії ото і все

          1025.05.13, 16:18Ответ на 9 от R0mmel

          50 калік пройшли 200 метрів під охороною ментів на Шулявці, біля кіностудії ото і всеАга, я вже погуглив Нормально, кияни продемонстрували, що нам воно не потрібно

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая