хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

І ці рушили у "толератне майбутнє"

Парламент Португалії підтримав законопроект про усиновлення дітей одностатевими парами.

Про це повідомляє Europa Press.

"Незважаючи на те, що під час голосування деякі депутати залишили зал засідання в знак протесту, на користь законопроекту, зрештою, проголосували 99 депутатів, проти - 94. Усього в голосуванні взяли участь 202 з 230 членів парламенту", - відмічає агентство.

Запропонований на розгляд португальськими соціалістами новий законопроект надає гомосексуальним сім'ям право на спільне усиновлення біологічних або прийомних дітей одного з партнерів. Водночас не має значення, чи перебувають усиновлювачі в офіційному шлюбі або де-факто вважаються парою.

Закон свідчить, що право на усиновлення будуть мати особи, що досягли 25 років.

Таким чином, після промульгації, що передбачає офіційне проголошення і підписання нового закону главою держави, Португалія стане п'ятою країною в Європі, що легалізувала таке право для представників сексменьшин.

У Португалії, де сильні католицькі традиції, одностатеві шлюби були узаконені ще три роки тому. Разом з тим, закон не передбачав права таких пар на спільне усиновлення дітей.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/u_portugaliii_dozvolyati_usinovlyati_ditey_odnostatevimi_parami_1827765

І знову відмітились соціо-аналістиhuh



10

Коментарі

118.05.13, 17:21

Підари

    анонім

    218.05.13, 17:29

    Нема на них Чорних полковників.

      318.05.13, 17:43

      дожилися... Салазара на них нема...

        418.05.13, 20:27

        ну чьо? виростуть майбутні ліберало-підари чи просто підари, виховані в найкращих традиціях підарів. ось вони вже точно світ поведуть до світлого кінця

          519.05.13, 11:37

          Гомосяку на гілляку!

            619.05.13, 16:37

            Соціалісти???
            Я в шоці... Такий світ Господь Бог просто знищить....
            Я просто не розумію!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Люди зовсім з глузду з'їхали???!!!!!!!!!!!!!!!!

              719.05.13, 19:21

              Не можу збагнути, чому чоловіків так хвилюють чужі стосунки.
              Ну не такі вонияк всі, але це їх справа, чим вони гірші?

                819.05.13, 20:19

                  920.05.13, 02:37

                  Мнда... Із серії:" Я смотрю на себя хохоча - у мєня голубая моча!
                  Я смотрю на себя сам нє свой - у мєня, ведь,
                  и кал голубой!"

                    1020.05.13, 09:56Відповідь на 7 від vik-pik

                    Не можу збагнути, чому чоловіків так хвилюють чужі стосунки.
                    Ну не такі вонияк всі, але це їх справа, чим вони гірші?
                    І яку дитину виховають два папи і два мами? Це хворі на голову люди, їх лікувати треба. Може ще й шизофренікам дітей давати на усиновлення, вони ж також не такі як всі?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна