хочу сюда!

Лариса

46 лет, овен, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Продаж дітей на органи за сприяння ювенальних інститутів

Сьогоднішні російські реалії. В Україні зараз іде шалений прес по впровадженню цих інструментів, так що через пару років те саме може бути і в нас

7

Комментарии

Гость: lkjmn

122.04.13, 13:52

Ну, я дивився "Дух часу"....

222.04.13, 14:15

У Щвеції уже взагалі повний алес з тою ювеналкою. Навіть вже правозахисники, котрі то все уводили, виють. WPF навіть офіційно в Міжнародний кримінальний суд звернулося, згідно з їхніми даними 500 тисяч сімей було зруйновано через ювеналку, це в країні з населенням у 9 млн.
    http://www.peace.se/?p=363

Якщо цього монстра не задавити, буде біда

322.04.13, 14:32

ппц...

422.04.13, 16:04Ответ на 1 от Гость: lkjmn

Ну, я дивився "Дух часу".... не знаю що там, повністю не дивився. Почав дивитися першу частину, вимкнув після відвертої маячні про релігії, розрахованої на дилетантів...Молоко з краплею отрути це теж отрута

522.04.13, 16:06Ответ на 2 от Lost_paradise

я англійською погано читаю, але так зрозумів, там це діло вже 50 років існує, і вони були піонери в цьому?

622.04.13, 16:08Ответ на 4 от R0mmel

Про світову змову, про методи впровадження "Нового Світового порядку" і про чіпування, зокрема. Правда жидів жидами не називають, але прізвища Морганів, Рокфеллерів, Варбургів, Ротштльдів та іже з ними згадують.

722.04.13, 16:25Ответ на 6 от Гость: lkjmn

відривки, мабуть, бачив. Це там де дядечко, що товаришував з Рокфеллером, після того як розповів про їхні плани чіпізації населення "випадково" помер? Вони хочуть зробити КНДР у світовому масштабі, але забувають, що сила протидії (а особливо, якщо вона справедлива) перевершує силу дії за вищими законами. Наступного разу отримають адресно, і вже реально, а не міфічно-кінематографічно, як у фільмах Спілберга і масовій пропаганді...

822.04.13, 19:33Ответ на 5 от R0mmel

я англійською погано читаю, але так зрозумів, там це діло вже 50 років існує, і вони були піонери в цьому?так, десь так, але піонери були США, там ще у 19 столітті відкрили перший ювенальний суд. В Швеції відносно недавно, але вони запрягли пізно, та рвонули зараз далі ніж ті ж США. Я спробую найближчим часом перекласти і закинути в блог

аноним

923.04.13, 08:22

Якщо це усе не зупинити, то дуже зле буде.

1023.04.13, 09:06Ответ на 7 от R0mmel

Добре якщо є масова протидія. А та-ж КНДР - живуть корейці, як бидло у концтаборах, славлять Великих Вождів і жодного спротиву. Бо ситуація така - або ти живий раб, або мертвий.

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая