хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Марш націоналістів Німеччини 2013

Вже традиційно 15 лютого націоналісти Німеччини проводять траурну ходу в пам'ять жертв дрезденського бомбардування. Вони вже не бояться цього робити, переляк проходить.

Це Магдебург



А це Коттбус


Щоправда своєрідно відмітили день загибелі 200 тисяч мирних мешканців і антифашисти та інші підараси у Дрездені, веселою музикою, пивом і танцями. На жаль 2011 рік не повторився, поліція прикрила виродків, а то і цього б разу отримали б в бубєн 


11

Коментарі

анонім

18.04.13, 17:09

Кинути б одну авіабомбу на цих ліберастів-підарастів, подивився би як вони тоді б танцювали. Виродки.
Націоналісти молодці, що пмятають загиблих від рук комуно-ліберастів.

    28.04.13, 17:13

    а в мене відео не йде

      38.04.13, 17:15

      В мене до цього діла складне відношення. По-перше, мене дещо лякають німецькі націоналісти. Як би там нацисти тишком-нишком не створилися. По-друге, я не засуджую союзників за варварське бомбардування Дрездена, Гамбурга тощо. По-перше, не вони це почали (про Ковентрі в курсі?). По-друге, під час такої жорстокої війни, війни на виживання, всі засоби, аби здолати ворога, підірвати його моральний дух є виправданими. Та й мирне населення не безневинне. Обрали собі фюрера? Бачили очі, що купували? То їжте, хоч повилазьте! Звичайно, це не відповідає моєму принципу не сприйняття колективної відповідальності. Але це війна, і там діють зовсім інші закони.
      А от моральні уроди, які святкують загибель власних співгромадян - це як наші комуняки, які у пам'ять голодомору не встають

        48.04.13, 17:51Відповідь на 3 від Танк_

        А мене лякають ідіоти, які святкують загибель власних співвітчизників. Це була війна, так, тому логічно, що німці будуть пам'ятати свої жертви, англійці хай своїх загиблих (хоча по цифрам Ковентрі і Дрезден не зіставні, сенс бомбардування Ковентрі були промислові районі, а Дрезден бомбили, щоб деморалізувати мирних громадян). Стосовно невинності мирних громадян, то за тою ж логікою можна сказати, що ми допустили сюди комуняк, то й не треба пам'ятати жертв репресій і голодомору, бо самі винні. Та й це складне питання стосовно другої світової, все просто тільки у підручниках, але ані Черччиль, ані Сталін святенниками не були, своїх нюансів тут повно. Головне питання тут не в тому, а в уроках - беззмістова прямо скажемо братовбивча війна європейців, з якої виграли зовсім не європейці

          58.04.13, 18:38Відповідь на 3 від Танк_

          Див. коментар нижче. В нас комуняцька нечисть ніде і не дівалася!

            68.04.13, 18:48Відповідь на 3 від Танк_

            ще б кілька років війни і наші нащадки-мутанти відзначали б день атомного бомбардування Німеччиною. не вистачило у фюрера часу, бо він не вірив в атом і запізно виділів кошти на цей проект, перевівши їх на Фау....от дурень. і ніяка мораль би його не зупинила. марширували б тоді в три ноги, тримаючи прапори щупальцями а зверху б за нами спостерігали гауляйтери різні...

              78.04.13, 19:07Відповідь на 6 від Пробіотик

              американці бомбардували Японію, їх також нічого не зупиняло, але нічого, япошки щупальці не наростили, так що не треба казати, що хтось тоді був моральний, а хтось породження пекла, це війна. Війни добра проти зла бувають тільки у Джорджа Лукаса в Зоряних війнах

                88.04.13, 19:11Відповідь на 7 від Lost_paradise

                американці бомбардували Японію, їх також нічого не зупиняло, але нічого, япошки щупальці не наростили, так що не треба казати, що хтось тоді був моральний, а хтось породження пекла, це війна. Війни добра проти зла бувають тільки у Джорджа Лукаса в Зоряних війнахсаме тому я не підтримую якісь ображання німців. хлопці - тримайте удар, це війна. отак от.

                  98.04.13, 19:19Відповідь на 8 від Пробіотик

                  американці бомбардували Японію, їх також нічого не зупиняло, але нічого, япошки щупальці не наростили, так що не треба казати, що хтось тоді був моральний, а хтось породження пекла, це війна. Війни добра проти зла бувають тільки у Джорджа Лукаса в Зоряних війнахсаме тому я не підтримую якісь ображання німців. хлопці - тримайте удар, це війна. отак от.хай тоді підберуть соплі євреї, вони у 33 оголосили війну Німеччині http://socioecohistory.wordpress.com/2011/03/02/flashback-1933-judea-declares-war-on-germany/ - тримайте удар. А взагалі це не ображання, вони ж як ті самі не вимагають репарацій, вони просто вшановують пам'ять своїх загиблих і мають на це право

                    108.04.13, 19:42Відповідь на 8 від Пробіотик

                    Які ображання?Невже аби вийти і відзначити пам’ять 200000 невинно убієнних потрібні якісь ображання? Японці пам’ятають про жертви Хіросіми.Англійці про Ковентрі, Лондон, чому німці мають забути про Дрезден?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна