хочу сюда!

Татьяна

49 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 45-55 лет

Ода помираючому народу

14

Комментарии

128.02.13, 22:29

Расистка!

І я така ж. Тільки я ніколи не скажу, що моя нація помирає!
Моя НАЦІЯ живіше всіх живих!
Це не кінець. Це тільки початок...

228.02.13, 22:33Ответ на 1 от Julia Taneta

ми любимо расисток А в нас ще справи досить таки нічого в порівнянні з ними. Реконкіста і відродження білих, якщо почнеться, то почнеться зі Східної та Центральної Європи. Тут майже всі патріоти своєї раси, на відміну від зомбованого та деградованого Заходу

328.02.13, 22:45Ответ на 2 от R0mmel

Хочу в це вірити.
      Нещодавно теревенив з одним молодим дойчем. Так от не все так однозначно. Вся німецька преса належть самзнаєшкому і вся "обстакановка", ними описувана, не відповідає дійсному станові речей в сенсі настроїв рядових фріців. Іншими словами, на німецьких кухнях "революція іде".
      Це я до того, що коли в нас почнеться, то вони підтримають.

428.02.13, 22:46

Saga молодець, я думаю в Швеції є шанс, якщо є там такі дівчата

528.02.13, 23:21Ответ на 4 от Lost_paradise

Saga молодець, я думаю в Швеції є шанс, якщо є там такі дівчатаТак і ми маємо можливість вийти із занепаду!
          Виступав у Березівці. Там стрибок народжувальності. Одна з версій : Новий Голова - відійшов від корупційних схем. Гроші пішли на село. ( Дивно? - Не дивуйтесь!) Все не напишеш...
          Так що є надія! Треба працювати на нашу Ідею, на нашу Правду....кожен день.... без екзальтації, викриків та сварок.

628.02.13, 23:39Ответ на 5 от Петрович59

потроху здолаємо!. Головний фронт - в головах, в парламенті вже є наші, а скоро будуть і на вулицях. А країна наша - багатюща, коли край корупції покладемо, тоді і будемо жити краще за інших. Ви згадали про випадок у Березівці, а я про свій університет. Коли вчився, він був досить обшарпаний, без нормальної техніки, і з подовженими в 2 рази канікулами взимку через відсутність опалення. Виявилося, що ректор всі гроші з контрактників гріб собі, вбив зав. госп. частиною, що був у курсі махінацій, продав гуртожиток, в спорткомплексі влаштував сауну. Коли його посадили, і прийшов новий чесний ректор, то за рік половину вікон поміняли на нові пластикові, постелили доріжки в коридорах, і закупили нові комп"ютери. Так буде і з нашою країною

71.03.13, 01:59

Все буде нормально, біла раса своє візьме, бо розумніша, більше здатна до виживання і більш войовнича. Тільки треба їй це нагадати.

аноним

81.03.13, 08:27

Доки є бійці, доти раса буде жити.

Гость: lkjmn

91.03.13, 09:22

Душевно співа

101.03.13, 15:16Ответ на 7 от Танк_

але в білої раси є величезна вада (що є і достоїнством в той же час) - прагнення комфорту, звідси обмеження дітородження. На рахунок войовничості я б посперечався, тому що білі не настільки примативні, як інші раси (тобто, більш люди, ніж звірі, це термін з етології). Саме це і спричинило розвиток білих, гуманістичну спрямованість нашої моралі. У біологічному виживанні це скоріше недолік. Щодо чисто "технічних" якостей воїна, техніка, і науковця це так, але саме тваринної волі до виживання і відсутності моральних перешкод у реалізації цього нам і не вистачає

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая