хочу сюда!
 

Елена

49 лет, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 45-55 лет

Контроль за поведінкою людини

Для тих, хто сумнівається в можливості контролю за поведінкою людини за допомогою технічних засобів. Є такий, напевно найбільш авторитетний нейрофізіолог сучасності Хосе Дельгадо. Він народився в Іспанії, потім переїхав в СШа, де працює в Академії наук Нью-Йорка. Насправді він геніальний вчений, але як я помітив його ім'я відоме лише в кругах нейрофізіологів, а широкому загалу мало відоме. Напевно присутня якась аура замовчування Дельгадо, бо ще у 70-х роках ХХ століття він дійшов сенсаційних висновків - мозок людини можна контролювати за допомогою чіпів. В 1969 році він написав книгу "Фізичний контроль за розумом". Ось вона: http://freedomfchs.com/pcofthemindbydrjosed.pdf (англійською мовою). Книга дуже цікава, шкода, що не перекладена повністю. Але ось тут є уривки з книги російською http://psiterror.ru/p/content/content.php?content.88.2&nbsp

Так як цілком її перекладати немає сенсу, адже це суто нейрофізіологічний посібник, але ось який уривок нас може зацікавити:

Способность влиять на умственную деятельность через прямые манипуляции структур мозга - это конечно новость в истории человека, и преследуемые цели состоят не только в увеличения нашего понимания нейрофизиологических основ разума, но также влиять на механизмы мозга, имея ввиду инструментальную манипуляцию. 

Рабочие гипотезы могут быть выделены в итоге следующим образом: (1) Есть основные механизмы в мозгу ответственные, за все виды умственной деятельности, включая восприятия, эмоции, абстрактные мысли, социальные отношения, и большинство чистых видов творчества. (2) Эти механизмы могут быть обнаружены, проанализированы, на них можно повлиять, и иногда изменить посредством физических и химических технологий. Этот подход не утверждает, что любовь или мысли - исключительно нейрофизиологические явления, но принимает очевидный факт, что центральная нервная система абсолютно необходима для любого поведенческого проявления. Планируется изучать вовлеченные механизмы. (3) Предсказуемые поведенческие и умственные реакции могут быть вызваны прямой манипуляцией мозга. (4) Мы можем заменить интеллектуальным и целевым определением нейронных функций для слепых, непроизвольных реакций.


Щодо досліджень Дельгадо є ще цікава стаття http://wsyachina.narod.ru/biology/brain_17.html та уривки його цікавої книги "Мозок і свідомість" http://www.bio.bsu.by/phha/downloads/delgado_mozg_i_soznanie.pdf

А ось відео дії імплантантів Дельгадо в дії на прикладі бика


Як висновок. Я прихильник нейрофізіології і не можна казати, що дослідження Дельгадо шкідливі. Відомо, що завдяки наробіткам Дельгадо можливо позбуватись таких хвороб, як хвороба Паркінсона. Тобто творити добрі речі. Але що мене непокоїть так це те, що розробки Дельгадо можуть опинитися в поганих руках, повальна чіпізація може дати контроль кліці правителів над діями і думками в прямому сенсі. І це бентежить.

12

Комментарии

122.02.13, 15:16

Буде сумно, якщо це трапиться - попадання в руки негідників. А імовірність такого розвитку подій десь 99%...

  аноним

  223.02.13, 07:50

  А до того усе йде.

   324.02.13, 11:40

   якщо цю тему замовчують, то до неї тим паче варто приглянутись.

    426.02.13, 14:48

    те про що я давно тут трублю. Вже є дієві механізми по перетворенню людини на абсолютного зомбі, і це не телевізор...