хочу сюда!

Наталия

37 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 34-45 лет

Вертухай електронного концтабору

"Будем расстреливать" - масонська маріонетка про людей, що відмовляться від біометричних паспортів

12

Комментарии

120.02.13, 14:09

Єдина небезпека біометричних паспортів у потраплянні баз даних у "ліві" руки нмд. А так - нічого страшного не бачу. Захід користується, Ізраіль (коли їздив до Єрусалиму сам бачив, як громадяни Ізраїлю миттєво переходили кордон). І ніхто не жаліється.

Гость: lkjmn

220.02.13, 14:22

Якщо так легко впровадити біометричні паспорти, то чому-ж такі складнощі з біометричною ідентифікацією у ВР?

Я взагалі вважаю, що громадянство має бути результатом свідомого вибору людини, разом з усвідомленням усіх прав і відповідальності, а не падати на голову у день 16-ти річчя.

320.02.13, 14:23

казліна! Я взагалі цю хрєнь оформляти не збираюсь!

420.02.13, 14:53Ответ на 1 от Танк_

а чому він каже, що всі дані відсилаються в Монреаль на обробку? Вже існує єдиний центр по збору даних, навіть Гугл одна з багатьох його ланок. Зараз паспорти, а через 10 років чіп у руку. До цього ж підводять. Рипнувся - витерли дисиденту всі гроші на чіпі. А поки що погоджусь, майже нічого страшного...

520.02.13, 14:54

Будемо діяти на випередження!

620.02.13, 14:55Ответ на 5 от Julia Taneta

а як?

720.02.13, 14:59Ответ на 2 от Гость: lkjmn

складне питання. Тоді буде багато негромадян, фактично паріїв. Як вони будуть взаємодіяти з громадянами і державою?

820.02.13, 15:02Ответ на 3 от Fred Perry

здається, скоро буде багато людей "поза законом", чи то пак, поза стадом овечок. Щеплення дітям вже масово не роблять, і є багато абсолютно нерелігійних лдей, що своїх дітей не збираються віддавати до школи. Значить, треба буде робити якісь громадські об"єднання, члени яких самі виховуватимуть своїх дітей без пропаганди збочень і промивання мізків. Те саме і з оцим. Якщо один не поставить чіп, його посадять у дурку, а якщо третина висловиться проти чіпів, нічого держава не зробить.

Гость: lkjmn

920.02.13, 15:10Ответ на 7 от R0mmel

складне питання. Тоді буде багато негромадян, фактично паріїв. Як вони будуть взаємодіяти з громадянами і державою?Не те, щоб "паріїв"... Це загальна думка, ідея. Я її ще не обдумував досконально. Щось типу як у фільмі "Зоряний десант" - є дві категорії людей громадяни і не-громадяни. Громадяни мають право обирати і посідати державні посади, але мають виконувати і обов'язки - служити в армії, на приклад. Не-громадяни - не нижча каста, просто не мають додаткових можливостей. Щось таке.

1020.02.13, 15:13Ответ на 4 от R0mmel

а чому він каже, що всі дані відсилаються в Монреаль на обробку? Вже існує єдиний центр по збору даних, навіть Гугл одна з багатьох його ланок. Зараз паспорти, а через 10 років чіп у руку. До цього ж підводять. Рипнувся - витерли дисиденту всі гроші на чіпі. А поки що погоджусь, майже нічого страшного...Ось про Монреаль мені також не сподобалось. Проте подумав що це обмовка, щось таке... А щоб не було чіпа в руку треба щоб тут була своя влада, національна.

Страницы:
                      1
                      2
                      3
                      предыдущая
                      следующая