хочу сюда!

Elya

36 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 34-47 лет

Гендерна політика та ювенальна юстиція. Не допустимо в Україні!

Нам розповідають, що це цінності прогресивного світу, і вимагають від України впровадження цієї мерзоти, щоб відкрити для нас кордони? Та хай запхнуть собі свій безвізовий режим туди, куди вони "люблять" одне одного. Якщо така ціна безвізового режиму, то я з задоволенням відмовлюсь від поїздки до Парижу, Венеції, чи Лондону...

друзі, прошу вас розіслати, а краще перепостити у себе це відео. Подумайте про своїх дітей та онуків, про те, в якій країні ми будемо жити далі. Донецькі урки при владі - то тимчасове, і не таке переживали, а моральна деградація народу та відсутність імунітету перед програмами, що їх вкладають наші вороги в голови нам та нашим дітям - оце найбільший наш ворог

13

Комментарии

110.02.13, 23:02

Згоден, цю гидоту треба гнати з нашої Батьківщини. Нах нам той Євросоюз?
Тим паче там робити нічого, в Парижі одні ніггери, а в Венеції болотом тхне

210.02.13, 23:07Ответ на 1 от Lost_paradise

о, вже яка по рахунку людина мені каже, що там болотом тхне Взагалі, є маланський варіант без візи - з Чорногорії або Хорватії можна взяти одноднівний тур. Пофотографувати, випити кави за 10 євро на площі Сан-Марко, і назад, на пляжик до братушок-слов"ян

310.02.13, 23:09

Звичайно, що ці гомосяцькі тенденції в світі - є бридким відображенням кошерного поступу на завоювання землі. Проте, Україні треба зараз у першу чергу дистанціюватися від кремля. Тобто раша є більшою небезпекою для нашої країни ніж всі ця прикра гомосятина. Сам цей фільм є прихованою агітацією за рускій мір та митний союз, адже пам'ятаймо, що найнебезпечніша брехня містить 90% правди і тільки 10% чистої брехні.

410.02.13, 23:11Ответ на 1 от Lost_paradise

ком.3

510.02.13, 23:14Ответ на 3 от Perovdupu

та не шукай ти прихованого змісту там, де його нема. Тут конкретно мова про гендерну і ювенальну політику. Що ж я пороблю, коли це вимога Гейропи? http://news.bigmir.net/ukraine/670293-Glava-MZS-dopyskae-sho-Ykraina-priime-zakon-pro-zaborony-diskriminacii-gomoseksyaliv Тим більше, в Росії "європейські цінності" більше розвернулися ніж у нас

610.02.13, 23:18Ответ на 2 от R0mmel

о, вже яка по рахунку людина мені каже, що там болотом тхне Взагалі, є маланський варіант без візи - з Чорногорії або Хорватії можна взяти одноднівний тур. Пофотографувати, випити кави за 10 євро на площі Сан-Марко, і назад, на пляжик до братушок-слов"ян
            Браття слов'яни нам ближче за венеційських гондольєрів

710.02.13, 23:19Ответ на 5 от R0mmel

Так, але лякалка спрямована саме в цьому ключі. Ще років з 10 гендерна тематика в Україні "не пролізе", але лякають вже сьогодні. Ти сам цей фільм уважно дивився? Передивись ще раз, прошу тебе. Ти прозрієш.

810.02.13, 23:23Ответ на 7 от Perovdupu

в районі 11 хвилини...

910.02.13, 23:23Ответ на 3 от Perovdupu

В Росії вже є ювенальна юстиція, так що хоч круть-верть, хоч верть-круть
                  Я згоден з Роммелем, не можна міняти духовне здоров'я нації на міфічний захист євросовка, тим паче Захід кидала ще той, вони кидали всіх і нас в тому числі неодноразово, і ще раз кинуть. Наш єдиний вихід - це почати нарешті проводити самостійну політику і відірвати східну Європу з ЄС (бо там ще залишились здорові суспільства, наприклад у поляків, сербів, угорців) і намагатись створити незалежний східноєвропейський союз. В противному випадку немає різниці чи Кремль, чи Брюсель.

1010.02.13, 23:25Ответ на 7 от Perovdupu

звичайно дивився, якщо запостив. Ти кажеш "років 10 не пролізе", а потім що, полегшає? Хіба ти міг собі уявити 10 років тому на порталі для домогосподарок такі теми, які зазвичай оті флудерасти в топі обговорюють (і в якому стилі обговорюють)? Народ здеградував масово, і продовжує, краще не буде...

Страницы:
                      1
                      2
                      4
                      предыдущая
                      следующая