хочу сюда!
 

Marina

39 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 38-50 лет

Не дай перетворити себе на раба

Верховная Рада Украины приняла в новой редакции закон о биометрических паспортах с учетом всех предложений Президента Украины.


Биометрический паспорт — это документ, дающий право на выезд за пределы страны и въезд в иностранные государства. Биометрический паспорт отличается от обычного тем, что в него встроен специальный чип, который содержит двухмерную фотографию его владельца, а также его данные: фамилию, имя, отчество, дату рождения, номер паспорта, дату его выдачи и окончания срока действия.


Президент Украины Виктор Янукович призывает представителей церквей взвешено подойти к закону о биометрических паспортах. Об этом он сказал сегодня, 17 октября, на встрече с руководителями церквей и религиозных организаций, сообщает УНИАН.

Янукович напомнил, что данный закон также является одним из условий Европейского Союза для дальнейших переговоров по либерализации визового режима.

http://rus.newsru.ua/ukraine/17oct2012/yanykovuch.html

Власть заставит украинцев отказаться от наличных денег

В Украине введут запрет на крупные покупки не по банковской карте. За все покупки дороже 20 тысяч гривен придется расплачиваться карточкой, пишут "Комментарии".


Начиная с 2012 года, снять наличные деньги в банкоматах стран Европейского Союза можно только с чиповых платежных карт, поскольку карты с магнитной лентой плохо защищают доступ к банковскому счету.


Швеция может отказаться от наличных денег. По мнению властей, банкноты изжили себя и больше не нужны.


Процес перетворення людей на рабів пішов повним ходом. Першим етапом є біометричні паспорти та відмова від готівкових коштів. Надалі - чіпізація самого населення. Дивимось відео:
В той час як Україна (на щастя!!!) відстає від світових тенденцій, механізм перетворення людей на рабів повним ходом йде в США, Європі та Росії. В США вже створена єдина соціальна карта з чіпом, котра містить всі документи - паспорт, медичну страховку, водійські права і т.д. В Росії вже введенні такі інститут як ювенальна юстиція, котрій віднімає дітей в батьків, введенні біометричні паспорта і за словами прем'єр-міністра Мєдвєдєва до 2015 року буде введена єдина картка з чіпом по американському зразку.А ще декілька років тому "брєдні" сина юриста Володмира Вольфовича казалися хворою уявою, але сьогодні...А це лише фантастикою...Не дайте перетворити себе на раба, відмовляйтесь від біометричних паспортів!

33

Комментарии

120.11.12, 16:28

Кінець світу має багато облич.

  220.11.12, 18:24

  а вихід який? Протести не допоможуть, і протестувати не вийдуть навіть половина від тих, хто ходить на політ. мітинги

   320.11.12, 18:49Ответ на 2 от R0mmel

   а вихід який? Протести не допоможуть, і протестувати не вийдуть навіть половина від тих, хто ходить на політ. мітингиНу я думаю, що треба всім думаючим людям відмовитися від отримання паспортів, принаймні допоки не поставлять в жорсткі умови. Це хоча б дасть можливість для маневру у майбутньому в разі чого. На більшість я й не розраховую. В Росії вже на повну йде реклама вживлення чіпів в дітей, начебто задля попередження "викраденню дітей", причому багато мамаш самі виступають за це. Тому тут питання маленьких відсотків народу, котрі ще залишають не затуманений погляд. А в разі, якщо підти на компроміс зараз, то це вже буде повний відступ, краще вже одразу вимагати вживлення чіпу собі в дупу і перетворення на механічного раба

    420.11.12, 20:21

    А мені релігія не дозволя

     520.11.12, 20:22Ответ на 3 от Lost_paradise

     Віруючі колись відмовлялись від отримання ідентифікаційного коду.-Зробили умови,що без коду ти ніхто...Так буде й з паспортами...

      620.11.12, 20:23Ответ на 2 от R0mmel

      кожен, у кого є голова, пише, що йому релігія не дозволя
      уяви уся страна "свідків покращення"

       720.11.12, 20:34

       Вихід- створювати общини за прикладом житомирских художників Василя і Вікторії Сіриків http://www.tartaria.ru/Rod/RP/RP%20live/Siriki.aspx

        820.11.12, 21:25Ответ на 6 от Hudson Hawk

        кожен, у кого є голова, пише, що йому релігія не дозволя
        уяви уся страна "свідків покращення"
        паспорти півбіди, це ще не ота "печатка", а тільки її прообраз, технічно недосконалий, а коли будуть починати під шкіру заганяти - то вже ясно, про що писалося в "Апокаліпсисі". Щодо того, що людина вжививши "печатку Антихриста" втратить людський образ - думаю не така і фантастика, якщо згадати останні експерименти вчених з контролю певних мозкових центрів за допомогою електроімпульсів та створення RFID-чіпа, що живиться від перепаду температур (а вони найбільші на руках та чолі людини). Оцю штуку я собі точно не імплантую, а що робити тоді - життя покаже

         920.11.12, 21:39Ответ на 8 от R0mmel

         вила до рук брати, давно пора

          1020.11.12, 22:40

          Потрібно відмовлятись до останього.

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая