хочу сюда!
 

Натта

43 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 41-49 лет

Справжній Париж

Париж на листівках і репортажах ЗМІ такий гарний. А справжній він трохи інший. Фрагменти парижського гетто, і повірте в справжню він набагато мерзенніший навіть ніж на відео. Щоб вам хто не казав, а коли вертаєшся з Франції у Київ отримуєш справжню насолоду. А гарне то тільки на листівках.P.S. Буквально декілька хвилин тому Новий канал єврея Пінчука, показував репортаж, де аналітики розказували як добре для країни міграція і що вона повільно зростає. Так що чекайте, гетто скоро і у ваших містах.
12

Комментарии

131.08.12, 20:09

краєвиди стандартного українського міста. Насліддя ЛеКорбюз"є...

  аноним

  231.08.12, 20:10

  Та не тільки Париж, передмістя багатьох мегаполісів викликають досить негативне враження. Більш-менш хіба що Лондон. А, скажімо, Гамбург чи той же Марсель -- повний гаплик. А в Парижі є місця погірші за це відео. Буде можливість -- викладу світлини.

   331.08.12, 20:22Ответ на 1 от R0mmel

   краєвиди стандартного українського міста. Насліддя ЛеКорбюз"є...Київ кращий за Париж, це точно, хай би там що. Та і Дніпропетровськ мені більше подобається. Я коли вперше попав у Францію (а це було вже років 10 тому, коли ще не так погано все було) я був в шоці, нам то розповідали, що то "цивілізована Європа", а насправді клоака ще та. Якось Німеччина чи Британія (і то Німеччина вже поступово перетворюється на таке саме) ще справляють враження, то Франція це повна дупа.
   І ці люди забороняють нам длубатись в носі(с)

    431.08.12, 20:25Ответ на 2 от аноним

    Та не тільки Париж, передмістя багатьох мегаполісів викликають досить негативне враження. Більш-менш хіба що Лондон. А, скажімо, Гамбург чи той же Марсель -- повний гаплик. А в Парижі є місця погірші за це відео. Буде можливість -- викладу світлини.Та є там повно таких місць цікавих, треба тільки відійти від туристичного маршруту за вугол.

     531.08.12, 20:31Ответ на 3 от Lost_paradise

     та ясно. Атмосфера у київських "спальниках" не така постапокаліптична. Дивлюся на оці міріади чорних пик - мама мія...майбутнє Європи. І вони ще нам з візами голови морочать. Ноги б цілували, мудні, за гіпотетичну можливість залишитися там білій людині

      аноним

      631.08.12, 20:36Ответ на 4 от Lost_paradise

      Та не тільки Париж, передмістя багатьох мегаполісів викликають досить негативне враження. Більш-менш хіба що Лондон. А, скажімо, Гамбург чи той же Марсель -- повний гаплик. А в Парижі є місця погірші за це відео. Буде можливість -- викладу світлини.Та є там повно таких місць цікавих, треба тільки відійти від туристичного маршруту за вугол.Мені в цьому плані таланить -- буває в таких місцях селять в готелі, що й не розумієш, в Європі ти чи десь в Азії-Африці. А в Гамбурзі якось поселили в районі кварталу червоних ліхтарів. Поряд з готелем був диско-бар для геїв.

       731.08.12, 20:42Ответ на 5 от R0mmel

       та ясно. Атмосфера у київських "спальниках" не така постапокаліптична. Дивлюся на оці міріади чорних пик - мама мія...майбутнє Європи. І вони ще нам з візами голови морочать. Ноги б цілували, мудні, за гіпотетичну можливість залишитися там білій людиніТа я взагалі маю сумнів, що в лягушатників є якийсь шанс, це ганьба білої раси.

        831.08.12, 20:45Ответ на 6 от аноним

        Мені в цьому плані таланить -- буває в таких місцях селять в готелі, що й не розумієш, в Європі ти чи десь в Азії-Африці. А в Гамбурзі якось поселили в районі кварталу червоних ліхтарів. Поряд з готелем був диско-бар для геїв.А багато хто вважає, що там рай. Це все треба бачити, бо більшість українців передивилися французьких фільмів про затишні кав'ярні з круасанами. Їх би в той квартал червоних ліхтарів, зі шльондрами у вікнах, педиками на вулицях і провулками зі шаурмою

         931.08.12, 20:52Ответ на 7 от Lost_paradise

         та ясно. Атмосфера у київських "спальниках" не така постапокаліптична. Дивлюся на оці міріади чорних пик - мама мія...майбутнє Європи. І вони ще нам з візами голови морочать. Ноги б цілували, мудні, за гіпотетичну можливість залишитися там білій людиніТа я взагалі маю сумнів, що в лягушатників є якийсь шанс, це ганьба білої раси. думаю так само, але і англійці не кращі і німці теж. Одні п"янь і бики донецького типу, що теж перетворили свою країну на мультикультурний смітник, інші лайт-версія голандців. А французи - то само собою, найбільший рівень алкоголізму і вироджень в Європі, плюс за їхні мізки взялися ще з часів взяття Бастилії. Як не дивно, всілякі середземноморці на цьому тлі виглядають краще. Надія тільки на них, і на Східну Європу

          1031.08.12, 21:06Ответ на 9 от R0mmel

          Ну в німців до речі ще є здорові люди, особливо це стосується територій колишньої НДР. В Італії також є сильний правий рух, але там є й багато ліваків. Права там переважно північна частина Італії (Рим, Мілан), то всілякі Сицілії та Тоскани там переважно ліваки. Там до речі є розмови й про розкол.

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая