хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Крутий американський дід

10

Коментарі

Гість: нік то

129.08.12, 21:01

Крутими бувають тільки яйця.
Хай цього дідка негр дістав та чим він заслужив увагу твоєї персони аж на замітку, оце питання.

    229.08.12, 21:20Відповідь на 1 від Гість: нік то

    Крутими бувають тільки яйця.
    Хай цього дідка негр дістав та чим він заслужив увагу твоєї персони аж на замітку, оце питання.
    Звертає увагу мораль цієї басні: не фіг ви...ся
    І завжди приємно дивитися як карають покидька

      Гість: R0mmel

      329.08.12, 21:38

      подивився з насолодою. Виявляється, діду 67 років, ветеран в"єтнамської війни, морпіх

        429.08.12, 21:49Відповідь на 3 від Гість: R0mmel

        Молодець дід, бо розплодилося зарази різної, ще й права качають. Що найбільше обурює, що коли та мавпа малолітня почала приставати, жодна скотина не сказали типу: ти як з людиною вдвічі старшою за тебе розмовляєш. Таку наволоч тільки тумаками треба вчити

          529.08.12, 22:01

            Гість: R0mmel

            629.08.12, 22:16Відповідь на 4 від Lost_paradise

            так половина в тому автобусі самі нігери і расисти, а нігери не стидаються свого расизму, їм можна, як і жидам. А половина - білі зашугані "толерастією". Ото й сидять...я ще полазив трохи по нету про те почитав, то деякі коментарі просто вбили. Типу, дід расист. А хтось питає, а чого расист? Ну як - на негра руку підняв. ППЦ...

              Гість: R0mmel

              729.08.12, 22:22Відповідь на 4 від Lost_paradise

              та вже і в нас народу мізки засрали. Я "Вконтакті" кинув на стіну собі демотиватор, де хлопець, підтягуючись на турнику, цілує дівчину. І Підпис "Славяне выбирают спорт. Алкоголь, табак и наркотики - удел слабых". Знайома кидає коментар: "це расизм". Трандєц...тобто, вже на підкорку біомасі загнали, що самоідентифікація себе, як слов"янина або українця - це екстремізм. А ще коли гой намагається стати сильнішим - це взагалі небезпечний гой

                829.08.12, 22:27Відповідь на 6 від Гість: R0mmel

                Знайомий в Парижі не купив в нігрили диск з його дебільною музикою, так чумазий почав кричати на всю площу, що він расист і не поважаю його культуру. А француз, що був з ним, також із зашуганих, почав казати: ти б краще купив, тут так не можна. Ну добре, що хлопець наш був, послав і чорного, і того зашуганого лягушатніка. Там на нього ще довго дивилися, як на реаінкарнацію Гітлера

                  929.08.12, 22:33Відповідь на 7 від Гість: R0mmel

                  та вже і в нас народу мізки засрали. Я "Вконтакті" кинув на стіну собі демотиватор, де хлопець, підтягуючись на турнику, цілує дівчину. І Підпис "Славяне выбирают спорт. Алкоголь, табак и наркотики - удел слабых". Знайома кидає коментар: "це расизм". Трандєц...тобто, вже на підкорку біомасі загнали, що самоідентифікація себе, як слов"янина або українця - це екстремізм. А ще коли гой намагається стати сильнішим - це взагалі небезпечний гой
                  Сумно це все. Куди ми котимось? Я все ж сподіваюсь, що їм це так не минеться, чим дужче стискаєш пружину, тим дуже вона потім відскочить і вдарить по лобу. А може це я лише мрію

                    Гість: R0mmel

                    1029.08.12, 22:46Відповідь на 8 від Lost_paradise

                    ахрінєть. І після цього вони щось вякають про "несвободу" в Ірані...щодо останнього коментаря - зараз дуже багато молодих людей належать до правого руху. І чим далі, тим більше. А серед моїх умовно політично-інертних знайомих, всі як мінімум, "співчуваючі" правій стороні. Оце і є та стиснута пружина

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна