хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Светодиодную Лампочку и в 100 раз увеличить срок её службы



Stats
0

Коментарі

124.01.19, 11:21

если последовательно добавить к 12в диод. 40в накал то какое будет
суммарное энергопотребление? = 50в?
пропадает смысл экономии

    224.01.19, 11:42Відповідь на 1 від atttonikam

    З якої формули таке вичислили?

    Дуже просто повторити з накальною лампочкою коло вимикача настільної лампи, вмонтувати патрон і лампочку... Опис автор не дає, я спробую: нитка розжарювання має певний опір в холодному стані він мінімальний, коли вмикаємо накал має трохи розжаритись(зовсім трохи для цього треба підібрати потужність лампи 25 або 40Вт) отже коли напруга в розетці підскакує або тримає високу ось у мене 244В буває, то накалка розжариться більше, а це лінійно зростає опір і надлишки струму гаснуть... геніально і просто! При цьому і економія буде

      324.01.19, 12:00Відповідь на 2 від Крилами віри

      при последовательном подключении будет суммироваться сопротивление 40в накала и 12 в диода = вот откуда формула...ведь именно на этом и весь фокус...

        424.01.19, 12:03Відповідь на 2 від Крилами віри

        что-бы 40в накала начали светиться даже слабо идёт потребление почти что 80-90%% то есть лампа тянет свои 40 в

          524.01.19, 12:21Відповідь на 3 від atttonikam

          Потягне якщо вмикати не через діод, на діоді утворюється баластний опір, і чим більше розкалюється тим більший опір, а це гасить струм, що дає захист і економію. Там же на відео видно, що лампочка не розжарюється і значить не 40Вт, а той який йде через діодну оце робочий стум, помножений на напругу.

            624.01.19, 12:25Відповідь на 4 від atttonikam

            Якщо слабо розжарюється, значить не 40Вт точно. Діодна 5-10Вт це всього в чотири рази менше, отже може жевріти на 25% того струму який проходить через діод. Боюсь може притухати на високих напругах якщо це не псує освітлення то економію і захист дасть точно.